یکشنبه 27 مرداد 1398 |

وصیت نامه
[آرشیو]
وصیت نامه ها-هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنان داده است

هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنان داده است 1398/05/05

حیات:شهید عیسی خوش نشین در وصیت نامه خود آورده است: هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنین وصالحین داده است.

وصیت نامه ها-الگوی همسران شهدا باشید

الگوی همسران شهدا باشید 1398/04/30

حیات: شهید احمد رحمانی در وصیت نامه خود آورده است: همسرم از تو می خواهم که برای همسران شهدا الگو باشی،به خانواده های شهدا روحیه بدهید و بگویی که همسرم راه شهدای شما را ادامه داد و نگذاشت خون آنها پایمال شود.

وصیت نامه ها-در راه عقیده و  مکتبی به جهاد برخاستم که به حقانیت آن آگاه هستیم

در راه عقیده و مکتبی به جهاد برخاستم که به حقانیت آن آگاه هستیم 1398/04/26

حیات: شهید حسین امینیان که بعد از 37 سال گذشت از شهادتش به میهن بازگشت و در گلزار شهدای شاهرود به خاک سپرده شد، در بخشی از وصیتنامه خود آورده است: هر چند دین ما دینی است که همه را به صلح دعوت می کند، ولی این صلح دیگر شامل زمانی نمی شود که دشمن به خاک و آقایی ما تهاجم کند و ما به بهانه اینکه صلح طلب هستیم از جنگ با دشمن امتناع ورزیم.

وصیت نامه ها-برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند

برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند 1398/04/24

حیات: شهید بزرگوار عملیات رمضان در وصیت نامه خود این قرن را قرن غلبه مستضعفین بر مستکبرین دانست و نوشت: بدانید هر چه بیشتر برادران ما شهید بشوند مسئولیت ما بیشتر می‌شود؛ بگذارید بریزند خون این‌ها تا کفار و منافقین در این خون‌ها غرق شوند؛ برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند و مظلومیت اسلام را ثابت کنند و همه بدانند تاکنون اسلام در بین ما غریب و مظلوم بوده است.

خبر-بدون هراس و با توکل به خدا کمر شیطان بزرگ را زمین بزنیم

بدون هراس و با توکل به خدا کمر شیطان بزرگ را زمین بزنیم 1398/03/12

حیات: شهید دفاع مقدس در وصیتنامه‌اش نوشت: ما باید با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا مبارزه کنیم و تا حاکمیت مستضعفین در عرصه گیتی از پای ننشینیم؛ زیرا که این وعده خداوند است و باید به گفته خدا جامعه عمل بپوشانیم.

خبر- «وصیت یاران»

«وصیت یاران» 1398/02/28

حیات: به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «وصیت یاران» مجموعه‌ای از وصایای شهدای دفاع مقدس است که در 182 صفحه به کوشش «محمد عامری» تهیه و تنظیم شده است. این کتاب در بردارنده 56 وصیت‌نامه است که در ابعاد مختلف فردی، اجتماعی و سیاسی به رشته گردآوری شده است.

خبر-لحظه‌ای که پیکر آغشته به خونم را می‌بینید، دعا کنید

لحظه‌ای که پیکر آغشته به خونم را می‌بینید، دعا کنید 1398/02/18

حیات: شهید «مهدی سرپاس» در وصیتنامه خود آورده است: آن لحظه که جسد به خون آغشته مرا می‌بینید، فقط دعا کنید که خدا ما را با شهدای کربلا محشور فرماید.

خبر-ارزش یعنی کنار گذاشتن وابستگی‌ها و دل‌بستگی‌های خود به‌خاطر دیگران

ارزش یعنی کنار گذاشتن وابستگی‌ها و دل‌بستگی‌های خود به‌خاطر دیگران 1398/01/25

شهید «سعید فنایی» در وصیت‌نامه خود نوشته است: همیشه در ذهنم این سوال بود که چرا جهاد از همه اعمال افضل‌تر و گرامی‌تر است. از بزرگی شنیدم، چون انسان بزرگ‌ترین دل‌بستگی‌ها و وابستگی‌های خود را داوطلبانه کنار می‌گذارد تا این‌که دیگران بتوانند با وابستگی‌ها و دل‌بستگی‌های خود زندگی کنند؛ این است که ارزش است.

خبر- می‌روم تا به او برسم و این تازه اول راه است

می‌روم تا به او برسم و این تازه اول راه است 1398/01/18

آن وقت که سیاهی شب در همه جا سایه گسترده و دیدگان اغیار کم کم بر روی هم قرار می‌گیرد و خواب همه را می‌رباید، دیدگانم بیدار است. بی اختیار دلم می‌لرزد. بله او هم بیدار است و صدای مرا می‌شنود. چرا با هم حرف نزنیم؟ او خالق من است. خدای من است. امید و تکیه گاه من است.

مقاله-موکب های ایثار برای التیام زخم های ایران

موکب های ایثار التیام بخش زخم های ایران 1398/01/17

حیات: برخی حرکت های خودجوش و مردمی حرف ها، پیام ها ودرس های فراوانی دارد که تفکر و تامل در هر یک از ان‌ها می‌تواند تاثیر مثبت زیادی بر رفتارهای عملی ما بگذارد، برپایی موکب بر سر راه زائران کربلا و اربعین، از ان جمله است که جز پایگاه های ایثار و ازخودگذشتگی نمی توان نامی بر ان ها گذاشت.

خبر- هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل اتحاد مسلمانان ایستادگی کند

هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل اتحاد مسلمانان ایستادگی کند 1398/01/17

در وصیت‌نامه شهید ابوطالبی آمده است: «اگر کشور‌های مسلمان عرب صدور نفت خود را به آمریکا قطع می‌کردند، آمریکا و اسرائیل با چه سوختی جنوب لبنان را بمباران می‌کرد؟ اگر مسلمان‌ها با هم متحد شوند هیچ قدرتی نمی‌تواند آن‌ها را شکست دهد.»

تک عکس-مردم و ایثارگران 4 شهر خوزستان باید خانه های خود را تخلیه کنند

مردم و ایثارگران 4 شهر خوزستان باید خانه های خود را تخلیه کنند 1398/01/17

حیات: طی امروز و فردا باید مردم مردم چهار شهر حمیدیه، سوسنگرد، هویزه و بستان باید از شهرهای خود خارج شوند که خانواده های ایثارگران هم از این قاعده مستثنی نیستند.