جمعه 28 تیر 1398 |

خبر
[آرشیو]
خبر-بازخوانی تصمیم تاریخی امام (ره) بعد از 3 دهه

بازخوانی تصمیم تاریخی امام خمینی(ره) بعد از 3 دهه 1398/04/27

حیات:بعد از قریب سه دهه هنوز تحلیلگران تاریخ جنگ به ارزیابی و مطالعه در باب آثار و نتایج یکی از تصمیم های مهم امام خمینی (ره) در پایان فتنه 8 ساله می پردازند. قطعنامه 598 به عنوان نقطه پایان جنگ 8 ساله ایران و عراق شناخته شده است. پذیرش این قطعنامه از سوی دیگر، مهم ترین تصمیم بنیانگذار انقلاب در آخرین ماههای حیات شان به حساب می آید. این قطعنامه یک سال بعد از تصویب در شورای امنیت سازمان ملل در 27 تیرماه 1367 از سوی جمهوری اسلامی پذیرفته شد و توانست آتش سرکش جنگ میان دو کشور اسلامی را فرونشاند و صلحی نسبی را در منطقه برقرار کرد.

خبر-دیدار مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت با مدیرکل دفتر دانش پژوهان

دیدار مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت با مدیرکل دفتر دانش پژوهان 1398/04/26

حیات: مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در جلسه امروز، (چهارشنبه بیست و ششم تیرماه) در دیدار با مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگردر حوزه پزشکی در محل سالن جلسات مرکز دانش پژوهان اظهار کرد: در حوزه دانش‌پژوهان بر اساس رسالتی که وجود دارد، ایثارگران دارای شرایط نخبگی به عضویت این مرکز در می‌آیند.

تک عکس-در سه سال گذشته حرکت شتابانی در ارائه خدمات الکترونیک داشته ایم

در سه سال گذشته حرکت شتابانی در ارائه خدمات الکترونیک داشته ایم 1398/04/26

حیات:نمایشگاه الکامپ تهران، جزومعتبرترین و مهمترین رویداد فناوری اطلاعات آی تی، در ایران است که هر ساله با حضور پرشور شرکت های داخلی و خارجی فعال در این حوزه برگزار می شود. پایگاه اطلاع رسانی حیات، بمناسبت افتتاح بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه گفت وگویی با مدیرکل آماروفناوری اطلاعات بنیاد شهید وامور ایثارگران در خصوص برنامه های این اداره کل در الکامپ امسال کرده است که می خوانید:

[[Image]]

برگزاری نخستین نشست گفتمان سازی پیام انقلاب در حوزه بین الملل 1398/04/26

حیات:نخستین نشست هم اندیشی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر با موضوع اجرایی شدن بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب با حضور مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر، جمعی از نخبگان و دبیران تشکل های شاهد و ایثارگر و مسئولان اداره کل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر روز 25 تیرماه 98 در این مرکز برگزار شد.

خبر-توانمندسازی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر از مهم ترین برنامه های مرکز است

توانمندسازی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر از مهم ترین برنامه های مرکز است 1398/04/26

حیات:مدیر کل دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر به اتفاق جمعی از مسئولان این اداره کل با زهرا احمدی پور رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی در روز سه شنبه25 تیرماه 98 در محل مرکز آموزش مدیریت دیدار کرد.

مقاله- این لبخند، ترجمه عشق است!

این لبخند، ترجمه عشق است! 1398/04/26

حیات:محمد رضا شهیدی خراسانی

خبر-ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه ضروری است

ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه ضروری است 1398/04/26

حیات:آیت‌الله محمدرضا ناصری‌ یزدی ‌گفت: تبیین صحیح و کامل ارزش‌های دفاع مقدس، جامعه اسلامی را در برابر توطئه‌های شوم مستکبران بیمه می‌کند.

خبر-«پس از پرواز»؛ تروری در آسمان

پس از پرواز، تروری در آسمان 1398/04/26

حیات:پس از پرواز عنوان کتابی است که نگاهی به ترور ۲۹۰ سرنشین بی‌گناه هواپیمای مسافربری ۶۵۵ ایرباس در سال ۶۷ از سوی ناو آمریکایی دارد.

خبر-توضیحات روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد تعداد ایثارگران و جانبازان کشور

توضیحات روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد تعداد ایثارگران و جانبازان کشور 1398/04/26

حیات: اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحاتی در مورد اعلام تعداد ایثارگران عزیز کشور و خانواده‌های آنها منتشر کرد.

خبر-کوچک‌ترین رزمنده در هورالعظیم بودم

کوچک‌ترین رزمنده در هورالعظیم بودم 1398/04/26

حیات:عبدالحسین خوشنام گفت: رزمندگان با سنین مختلف در منطقه عملیات هورالعظیم حضور داشتند که در آن زمان در یک روزنامه عکس من و برادرم را به عنوان جوان‌ترین رزمنده در هورالعظیم چاپ کردند چرا که من و برادرم یک سال از سوی بسیج در منطقه حضور داشتیم.

خبر-رسالت امروز ما در قبال شهدای عزیز، بزرگ و سنگین است

رسالت امروز ما در قبال شهدای عزیز، بزرگ و سنگین است 1398/04/26

حیات:عباس پورحسن از ثبت وضبط بیش از 500 مورد از خاطرات خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان خبرداد.

تک عکس-قول دادیم هر کدام شهید شدیم شفاعت یکدیگر را کنیم

قول دادیم هر کدام شهید شدیم شفاعت یکدیگر را کنیم 1398/04/26

حیات:شهید حسین امینیان فرزند محمد در 20بهمن ماه43در شاهرود بدنیا آمد و در سن 16 سالگی در یگان سپاه شاهرود-تیپ 17 علی بن ابی طالب(ع) به عنوان بسیجی به جبهه اعزام شد. وی که یک ماه و23 روز در جبهه حضور داشت، در تاریخ26 تیرماه 61در عملیات رمضان در منطقه شلمچه به شهادت رسید اما پیکر مطهراین دانش آموز شهید 37 سال بعد در روز9تیرماه 98 در شلمچه بعد از تفحص پیدا شده است ودر تاریخ 11تیرماه 98 در شاهرود تشیع ودر گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.پایگاه اطلاع رسانی حیات به مناسبت سالگرد این شهید عزیز، گفت و گویی با یکی از همرزمانش پرداخته است که می خوانیم: