در حال بارگذاری ...
 • کمیسیون تعیین درصد جانبازان همدان برگزار شد


  کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان با شرکت 199 نفر جانباز متقاضی از سراسر استان در مجتمع توانبخشی ایثار استان همدان برگزار شد.

   به گزارش حیات و به نقل از ایثار، کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان سراسر استان، 26 اسفند ماه با حضور 9 پزشک در مجتمع توانبخشی ایثار استان همدان برگزار شد. 

  ناصر عارف مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، با حضور در محل برگزاری این کمیسیون ضمن خیرمقدم و دیدار با جانبازان شرکت کننده، گفت: تمام تلاش خود را با هماهنگی، آماده سازی و برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد به کارگرفته ایم تا بتوانیم به عنوان وظیفه برای احقاق حقوق ایثارگران متقاضی قدمی برداریم. 

  عارف به همراه معاونین با حضور در کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان ضمن بررسی روند اجرای کمیسیون و دیدار با پزشکان متخصص برای تک تک جانبازان حاضر صحت و سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت کرد. 

  لازم به ذکر است، این کمیسیون پزشکی با شرکت 199 نفر از جانبازان معزز متقاضی از سراسر استان همدان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در مجتمع توانبخشی ایثار استان همدان برگزار شد. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت فرارسیدن سال نو

  پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت فرارسیدن سال نو

  نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید باستانی را به ملت بزرگ ایران و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران و تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت تهنیت گفت.

  |

  رونمایی از سردیس اسطوره زنده ارتش

  رونمایی از سردیس اسطوره زنده ارتش

  سردیس «ناخدا صمدی» اسطوره حماسه دفاع از خرمشهر و کتاب «شهری که خرم ماند» با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش در خرمشهر رونمایی شد.

  |

  نظرات کاربران