فراخوانی ...
Esc = Cancel
hayat.ir
گروه خبر شنبه 28 اسفند 1395 ساعت 10:23 شماره: 133466
  چاپ RSS
ایثارگران مازندرانی سال نو را در گلزار شهدا آغاز می کنند

ایثارگران مازندرانی سال نو را در گلزار شهدا آغاز می کنند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سال نو را در جوار شهیدان گرانقدر در گلزارهای شهدا آغاز می کنند.

به گزارش حیات و به نقل از ایثار، عباسعلی رضایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام خاطرنشان کرد: خانواده های معظم شهدا، والدین بزرگوار، همسران صبور و فرزندان عزیز شهدا سال جدید را در گلزار های شهدا آغاز خواهند کرد. 

رضایی با اشاره به فضاسازی گلزارهای شهدا اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن سال نو همانند سنوات گذشته، تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم تحویل سال جدید در تمام گلزارهای شهدای استان صورت گرفته است. 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، تعویض پرچم، شست و شوی قبور مطهر شهدا با گلاب، تدارک سفره هفت بر مزار منور شهدا و گلباران مزار شهدا را از برنامه های لحظه تحویل سال نو در گلزار شهدا عنوان کرد. 

رضایی با اشاره به دیدارهای نوروزی گفت: به حکم ادب و ادای احترام و تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران، در ایام نوروز از خانواده های معزز شهیدان، جانبازان و آزادگان استان دیدار به عمل می آید. 
وی تصریح کرد: این دیدارها در قالب گروه های مختلف و با هماهنگی رؤسای بنیاد شهرستان ها، معتمدین معین و مسئولین ادارات انجام می گیرد. 

گفتنی است، استان مازندران دارای 10 هزار و 400 شهید و 1602 گلزار شهدا است.