در حال بارگذاری ...

مغناطیس شهدا، قلب‌های پاک را به سمت خویش جذب می‌کند


معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مغناطیس شهدا، قلب‌های پاک را به سمت خویش جذب می‌کند و راهیان نور در این راستا است.

به گزارش حیات و به نقل از فارس، سردار «محمدرضا نقدی» اظهار داشت: جاذبه شهدا، بسیاری را به این مناطق کشانده است و تصور اشتباهی است که ما یا فرد دیگری عامل حضور مردم و جوانان در سرزمین‌های نور هستیم مغناطیس شهدا، قلب‌های پاک را به سمت خودش جذب می‌کند. اخلاص و کار برای رضای خدا، این جذبه را به دنبال دارد. 

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین اجتماع بشری یعنی اربعین حسینی در جوار بارگاه ملکوتی سیدالشهدا (ع) نیز اینگونه است. 

سردار نقدی با اشاره به رشد حضور کاروان‌ها در سرزمین‌های نور عنوان کرد: این رشد حضور کاروان‌ها به دلیل جاذبه‌ شهدا است. 

وی اضافه کرد: در برخی جاها در دنیا، جنگ‌هایی رخ داده است و گردشگرانی هم به آنجا سفر می‌کنند و عکس هم می‌گیرند اما راهیان نور متفاوت از آن گردشگری مرسوم در دنیاست این سرزمین‌ها با ایثار و اخلاص شهدا، حال معنوی دارند. 

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه با اشاره به طرح «سینما سنگر» که امروز در یادمان شهدای هویزه افتتاح شد، بیان کرد: این حرکت، حرکتی ابتکاری است و برپاکنندگان سینما سنگر اجر آن را دریافت خواهند کرد. 

نقدی افزود: باید از قالب‌های مختلف و نو برای انتقال پیام‌های شهدا به نسل‌های آینده استفاده کنیم نوشتن کتاب، ساخت فیلم و مستند و تولید دیگر آثار هنری و فرهنگی در این راستا است و افراد اجر آن را دریافت می‌کنند. 

    کانال تلگرام
   کانال اینستاگراممطالب مرتبط

نظرات کاربران