فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر چهارشنبه 25 اسفند 1395 ساعت 12:47 شماره: 133448
  نسخه چاپی RSS
ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در یادمان شهدای گمنام اندیمشک

ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در یادمان شهدای گمنام اندیمشک

رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چادر سلامت برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مسافران نوروزی و راهیان نور همزمان با آغاز تعطیلات سال نو در محل یادمان شهدای گمنام اندیمشک مستقر می‌شود.

به گزارش حیات و به نقل از تسنیم، «سیما جمشیدی» رییس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک، اظهار داشت: امسال و با هدف تأمین نیازهای شهروندان، طرح‌های مختلفی در حوزه بهداشت و درمان اندیمشک طراحی و به اجرا رسیده است که با بهره برداری از آنان، گامی بلند در مسیر توسعه خدمات بهداشتی شهرستان برداشته می‌شود. 

وی افزود: با بهره برداری از این طرح‌ها، نیازهای شهروندان در بخش بهداشت و درمان تا میزان قابل توجهی رفع و محرومیت شهرستان در این زمینه کاهش و به حداقل می‌رسد که بسیاری از این طرح به زودی تکمیل و افتتاح می‌شوند. 

رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با اشاره به تمهیدات مورد نیاز برای چهارشنبه سوری و حضور کاروان‌های راهیان نور و مسافران نوروزی در اندیمشک، عنوان کرد: با توجه به نقش مهم و محوری اندیمشک در دسترسی استان خوزستان به خدمات ریلی و جاده‌ای شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با بسیج خدمات خود آماده پذیرایی از مسافران نوروزی و زائران سرزمین نور است. 

وی گفت: به همین جهت و با هدف گسترش آمادگی و هماهنگی بیشتر بخش‌های مختلف شهری، مانور آماده سازی نیروهای امدادی و درمانی در اندیمشک برگزار شد تا خدمات مورد نیاز شهروندان و مسافران نوروزی و زائران سرزمین نور در تعطیلات نو تأمین و شهرستان اندیمشک با تمام توان، آماده پذیرایی از آنان باشد. 

جمشیدی بیان کرد: همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چادر سلامت برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مسافران نوروزی و راهیان نور هم زمان با آغاز تعطیلات سال نو در محل یادمان شهدای گمنام اندیمشک مستقر و خدمات مورد نیاز شهروندان تأمین می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه با توجه به در پیش بودن چهارشنبه سوری و احتمال بروز حوادث مختلف مراکز بهداشتی شهرستان اندیمشک آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند، افزود: پیشگیری از حوادث تلخی مانند: حوادث چهارشنبه سوری، مستلزم ارتقای فرهنگ ایمنی و آموزش به نسل جوان و نوجوان جامعه است. 

رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با بیان این که خانواده‌ها در روز چهارشنبه آخر سال فرزندان را همراهی کرده و مانع از انجام رفتارهای مخاطره آمیز آنها شوند، بیان کرد: در صورت عدم همراهی والدین با فرزندان گروه هم سالان جایگزین خانواده شده که نشاط و شور جوانی خود عاملی برای بروز اتفاقات است. 

وی آگاه سازی از خطرات احتمالی چهارشنبه سوری متناسب با غرور و روحیه جوانی اقشار مختلف اجتماعی را مهم‌ترین راهکار خانواده‌ها در کاهش خسارت‌های مالی و جانی چهارشنبه سوری دانست و ادامه داد: آگاهی بخشی از خطرهای چهارشنبه سوری و شیوه مقابله با این خطرها، احتمال بروز حوادث تلخ را در آخرین روزهای سال کاهش می‌دهد. 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

بروجرد در روز عرفه میزبان یک شهید گمنام است

جانباز شیمیایی "عباس سوری" به یاران شهیدش پیوست

جوانان جانبازان را الگوی خود قرار دهند

افزایش ۱۰ درصدی بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

حماسه آفرینی جانبازان باعث خشنودی ملت غیور ایران است

نظر شما