فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر چهارشنبه 25 اسفند 1395 ساعت 10:22 شماره: 133436
  نسخه چاپی RSS
شهدا خون خود را نثار راه حق کردند

شهدا خون خود را نثار راه حق کردند

مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد گفت: شهدا با نثار خون خود در راه حق به جهانیان ثابت کردند که اجازه تجاوز دشمنان اسلام به این سرزمین و مرز و بوم را نخواهند داد.

به گزارش حیات و به نقل از ایثار، به مناسبت بزرگداشت روز بزرگداشت شهدا، مدیرکل بنیاد و معاونین بنیاد شهید و امورایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل شهدای شهرستان گچساران با خانواده این عزیزان دیدار کردند. 

سیدمنصور موسوی در این دیدارها ضمن قرائت فاتحه، یاد وخاطره شهدا را گرامیداشت و گفت: شهدا رفتند تا ما آرامش، آسایش و امنیت داشته باشیم. 

موسوی افزود: شهدا با نثار خون خود در راه حق به جهانیان ثابت کردند که اجازه تجاوز دشمنان اسلام به این سرزمین و مرز و بوم را نخواهند داد. 

همچنین مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونین این اداره به مناسبت بزرگداشت روز شهید با خانواده کارکنان متوفی بنیادشهرستان گچساران دیدار کردند. 

موسوی در دیدار با بازماندگان و خانواده کارکنان متوفی بنیاد گچساران ضمن قرائت فاتحه برای این عزیزان، کارکنان بنیاد را خادم شهدا و ایثارگران دانست و سرکشی از بازماندگان آنان را مایه دلگرمی و احترام به این خانواده ها عنوان کرد. 

در ادامه سفر به شهرستان گچساران موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونین با خانواده کارکنان بازنشسته بنیادشهرستان گچساران دیدار کردند. 

سیدمنصور موسوی با حضور درمنزل کارکنان بازنشسته بنیاد گچساران از نزدیک با این عزیزان دیدار کرد و از زحمات آنان قدردانی کرد. 

وی خدمت در بنیاد را افتخار دانست و خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را ارزشمند برشمرد. 

مدیرکل بنیاد استان حضور در کنار کارکنان باز نشسته را احترام به این قشر زحمت کش دانست و گفت: این دیدار و سرکشی ها باید تداوم داشته و از تجارب بازنشستگان برای نسل جدید استفاده کرد. 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

جمعه 8 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

یادواره شهید «محمد دادپور» در بابل برگزار می‌شود

یادواره شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود

جامعه ایثارگران صاحبان اصلی نظام هستند

قلم و زبان از تجلیل شهدا قاصر است

برگزاری همایش تجلیل از همسران و مادران شهدای چهارمحال و بختیاری

نظر شما