در حال بارگذاری ...
 • آیین معنوی «عصری با شهدا» در یادمان شهدای شلمچه برگزار می‌شود


  آیین معنوی «عصری با شهدا» با حضور زائران راهیان نور از سراسر کشور در یادمان شهدای شلمچه برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات و به نقل از دفاع پرس، آئین معنوی «عصری با شهدا» با حضور زائران راهیان نور از سراسر کشور در یادمان شهدای شلمچه برگزار می‌شود. 

  این برنامه که از دیروز سه شنبه 24 اسفند ماه آغاز شده و تا چهارم فروردین ماه ادامه دارد، هر روز 2 ساعت پیش از اذان مغرب به افق شلمچه اجرا می‌شود. 

  آئین معنوی «عصری با شهدا» در چند مرحله اجرا می‌شود که بازه زمانی نخست آن از 24 تا 30 اسفند است، در این مراسم حجت‌الاسلام‌ محمدمهدی ماندگاری سخنرانی و «حاج سعید حدادیان» و «کربلایی محمدحسین حدادیان» نیز به مداحی و نوحه خوانی می‌پردازند. 

  همچنین در مرحله دوم آئین معنوی «عصری با شهدا» که از تاریخ 1 تا 4 فروردین سال 1396 برگزار می‌شود، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان به سخنرانی می‌پردازد و «مهدی رسولی» نیز به بیان ذکر مصیبت اهل بیت (ع) می‌پردازد. 

  مشهد شهدای شلمچه که در خرمشهر قرار دارد یادمان عملیات « کربلا 5» است، تعدادی از شهدای گمنام این عملیات غرورآفرین در آن آرمیده‌اند و هر ساله چند میلیون نفر از سراسر کشور و کشورهای مختلف دنیا به زیارت این شهیدان می‌آیند. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  شهدا برای هیچ حزب و گروهی نجنگیدند

  شهدا برای هیچ حزب و گروهی نجنگیدند

  راوی یادمان شهدای شلمچه گفت: شهدا برای هیچ حزب و گروهی نجنگیدند، بلکه به امر ولی فقیه به جبهه رفتند و هدفشان تنها حفظ انقلاب و نظام اسلامی بود.

  |

  نظرات کاربران