در حال بارگذاری ...
 • مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای قزوین برگزار می‌شود


  مدیرکل بنیاد قزوین از اجرای مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای قزوین خبر داد.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، غلامرضا حقایق‌پور ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت مدیران و مردم استان قزوین در برنامه‌های ایام بزرگداشت شهدا گفت: طی سال جاری، برنامه‌های متنوعی در این ایام، در سطح استان برگزار شده که نشان‌دهنده عشق و علاقه‌ مردم و کارگزاران نظام به شهدا و ایثارگران است. 

  وی افزود: با توجه به عنایت ویژه‌ای که دولت تدبیر و امید به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم بازماندگان شهدا و ایثارگران دارد، برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا هر ساله گسترده‌تر از ایام گذشته برگزار می‌شود. 

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با گرامیداشت نوروز سال 96 گفت: از نخستین سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم قزوین مراسم تحویل سال نو را در کنار شهدا می‌گذرانند که امسال نیز این مراسم با حضور بازماندگان شهدا و ایثارگران، مدیران استان و مردم شهیدپرور در گلزار شهدای قزوین برگزار خواهد شد. 

  حقایق‌پور افزود: با توجه به اینکه زمان تحویل سال نو ساعت 13 و 58 دقیقه و 40 ثانیه، روز دوشنبه، 30 اسفند ماه 1395 می‌باشد، مراسم سال تحویل از ساعت 13 و با اجرای برنامه‌های متنوع در گلزار شهدای قزوین برگزار خواهد شد. 

  وی همچنین از برگزاری این برنامه‌ی معنوی و به هنگام تحویل سال در سایر شهرهای استان خبر داد و از مردم خداجو و شهیدپرور خواست تا در جهت تداوم راه سرخ شهیدان و همراهی و همدلی با خانواده‌های شهدا و جانبازان سرافراز، سال جدید را در گلزارهای شهدای استان و در جوار شهدا آغاز کنند. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران