فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر سه‌شنبه 24 اسفند 1395 ساعت 14:09 شماره: 133420
  نسخه چاپی RSS
سردار غیب‌پرور در اهواز:

20 هزار راوی دفاع مقدس در یادمان‌ها مستقر شده‌اند

سردار غیب‌پرور در اهواز:
20 هزار راوی دفاع مقدس در یادمان‌ها مستقر شده‌اند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه راهیان نور از جریان‌سازترین اقدامات فرهنگی در ایران است گفت: 20 هزار راوی دفاع مقدس در یادمان‌ها مستقر شده‌اند.

به گزارش حیات و به نقل از فارس، سردار «غلامحسین غیب‌پرور» صبح امروز، در گردهمایی خادمان شهدای استان خوزستان که در اهواز برگزار شد، اظهار داشت: راهیان نور یکی از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی کشور است که بایستی برای تقویت این حرکت از همه ظرفیت‌ها بهره‌گرفت. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه در عرصه فرهنگ غنی ایران اسلامی به ویژه در دوران معاصر، راهیان نور و پاسداشت آنچه در هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاد، یکی از جریان‌سازترین اقدامات فرهنگی در ایران است گفت: در هیچ جای کشور و تاریخ نمی‌توان پر افتخارتر از هشت سال دفاع مقدس یافت زیرا همه خوبی‌ها در این هشت سال نهفته است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین کارهایی که در جریان راهیان نور باید به آن توجه شود تکریم زائران راهیان نور است. 

غیب‌پرور تصریح کرد: خادم‌الشهدا امانت‌دار مناطقی هستند که قطعه‌ای از بهشت است، خادم‌الشهدا خادمین شهدا هستند و حضور در جمع خادمان شهدا روحیه خودباوری را در انسان زنده می‌کند. 

وی خطاب به خادمان شهدای حاضر در این گردهمایی افزود: از ویژگی‌های خادم‌الشهدا این است که خودساخته باشد و نمازش را در اول وقت بخواند. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به جان‌فشانی شهدا در دوران جنگ تحمیلی در جای جای خوزستان و خاطراتی که رزمندگان اسلام در این استان دارند اظهار داشت: تمام خوزستان دارای معنویت و نورانیت است یکی از بهترین فرازهای عمر رزمندگان اسلام در استان خوزستان سپری شده، که دارای دوران حماسی و سراسر افتخار است. 

غیب‌پرور افزود: استان خوزستان با تقدیم 23 هزار شهید دِین خود را به انقلاب اسلامی ادا کرده است، اولین هجمه دشمن بعثی علیه مردم خوزستان بود؛ اما مردم خوزستان در مقابل دشمن خبیث ایستادگی کردند و بهترین عزیزان خود را فدای اسلام و انقلاب کرده‌اند. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به لزوم تبیین هر چه بهتر دوران دفاع مقدس توسط راویان اظهار کرد:‌ بیش از 20 هزار راوی دفاع مقدس در یادمان‌ها مستقر شده‌اند، تا فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج و تبلیغ کنند. 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش البرز برگزار شد

فعالیت 600 خادم الشهدا در یادمان‌های غرب و شمالغرب کشور

مادر شهیدان «شم آبادی» آسمانی شد

برگزاری آیین گرامیداشت شهید «عباسعلی صوت داودی» در یزد

فرزندان شهدا در جنگ نرم قدرت سازی کنند

نظر شما