در حال بارگذاری ...
 • ثبت نام 5 هزار خوزستانی برای خادمی شهدا در راهیان نور


  فرمانده سپاه استان خوزستان گفت: 5 هزار خوزستانی برای خدمت به زائران راهیان نور در یادمان‌های شهدا ثبت نام کردند.

  به گزارش حیات و به نقل از دفاع پرس، سردار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه استان خوزستان در گردهمایی خادمان راهیان نور استان خوزستان که صبح امروز در اهواز برگزار شد، اظهار داشت: یکی از موضوعات بسیار مهم، حرکت فرهنگی راهیان نور است، که شاهد هستیم، هر ساله جوانان بیشتری در راهیان نور حضور پیدا می‌کنند. 

  وی افزود: از سال 88 مقرر شد، سپاه استان خوزستان، به راهیان نور خدمات‌دهی داشته باشد و در این راستا تمامی پتانسیل خود را برای توسعه فرهنگ جهاد و شهادت دنبال کرده‌ایم. 

  شاهوارپور بیان کرد: خوشبختانه تعداد مروّجین فرهنگ ایثار و شهادت در حال افزایش است و امیدواریم همان‌گونه که رهبری به حرکت راهیان نور نگاه سرمایه‌ای دارند، بتوانیم این سرمایه را حفظ کرده و گسترش دهیم. 

  وی خاطرنشان کرد: از بیش از 5 هزار خادم خوزستانی ثبت نام به عمل آمد، که 2 هزار و 700 نفر از آن‌ها در یادمان‌ها حضور دارند و خواهند داشت. 

  فرمانده سپاه استان خوزستان عنوان کرد: یکی از برجستگی‌های خادمین وجود اقشار فرهیخته، دانشجو و طلبه و افرادی که در ابعاد فرهنگی کار می‌کنند در بین خادمان است. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  فرمانده سپاه ناحیه میامی:

تداوم راه شهدا تضمین کننده انقلاب اسلامی است
  فرمانده سپاه ناحیه میامی:

  تداوم راه شهدا تضمین کننده انقلاب اسلامی است

  فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میامی برگزاری یادواره شهدا را یکی از راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و گفت: یادواره شهدا تضمین کننده انقلاب اسلامی است که با تحقق راه شهدا امکان‌پذیر خواهد بود.

  |

  نظرات کاربران