فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
شماره 290 هفته‌نامه «حیات …
شماره 289 نشریه حیات طیبه …
شماره 288 نشریه حیات طیبه …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر یکشنبه 22 اسفند 1395 ساعت 8:51 شماره: 133337
  نسخه چاپی RSS
در افق 1404 پذیرای 10 میلیون زائر در راهیان نور خواهیم بود

در افق 1404 پذیرای 10 میلیون زائر در راهیان نور خواهیم بود

در افق 1404 پذیرای 10 میلیون زائر در راهیان نور خواهیم بود

 رئیس ستاد مرکزی راهیان نور با بیان اینکه راهیان در طول سال و در 7 استان مرزی کشور برگزار می‌شود، گفت: در افق 1404 آماده استقبال از 10 میلیون زائر در راهیان نور خواهیم بود. 


به گزارش گروه حیات به نقل از دفاع پرس، سردار سرتیپ بسیجی دکتر «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس ستاد مرکزی راهیان نور طی گفت‌وگویی اظهار داشت: 7 استان در طول سال میزبان کاروان‌های راهیان نور جنوب، غرب و شمال غرب کشور هستند.

وی افزود: دوره اوج سفرهای راهیان نور جنوب از 20 اسفند شروع می‌شود و تا 20 فروردین سال 96 ادامه خواهد داشت؛ که ثبت نام و اعزام کاروان‌ها توسط بسیج و سایر نهادها صورت می‌گیرد.

سردار کارگر با بیان اینکه 57 یادمان در هفت استان مرزی درگیر با جنگ وجود دارد، افزود: 80 درصد شرکت‌کنندگان این سفر نوجوانان و جوانان هستند که راز حضور آن‌ها ایمان و خون شهدا است.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور خاطرنشان کرد: 40 هزار خادم، 15 هزار مبلغ و 25 هزار راوی در سفرهای راهیان نور خدمات‌رسانی می‌کنند، که بیشتر آنان جوانان هستند.

وی با اشاره به کتاب‌های منتشر شده در موضوع دفاع مقدس، گفت: در سال 85 تا 92 حدود 1 هزار و نود کتاب در خصوص دفاع مقدس به چاپ رسیده است.

سردار کارگر با بیان اینکه افتخارات دوران دفاع مقدس متعلق به همه مردم ایران است، اظهار داشت: راهیان نور و دفاع مقدس را نباید وارد سیاست کرده و جناحی به آن نگاه شود؛ زیرا در دوران هشت سال دفاع مقدس از تمام اقشار، اصناف، گرایش و ادیان حضور داشتند.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور خاطرنشان کرد: دفاع مقدس کلید وحدت است، بنابر طبق فرمایش مقام معظم رهبری دفاع مقدس گنجی بسیار ارزشمند است که باید ارزش‌های آن را درست معرفی کنیم.

وی از آمادگی پذیرایی از 10 میلیون زائر در راهیان نور در افق 1404 خبر داد و گفت: راهیان نور یک فناوری بسیار قوی است و برای انتقال مفاهیم دوران دفاع مقدس می‌توانیم از دیگر فناوری‌ها استفاده کنیم.

سردار کارگر با اشاره به اهمیت راهیان نور، بیان داشت: یکی از بسترهایی که می‌تواند از خود گذشتگی‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس را نشان دهد، راهیان نور و حضور مردم در مناطق عملیاتی آن دوران است. همچنین راهیان نور متعلق به مردم است و ما دست نیاز به سوی مردم دراز می‌کنیم که در این راه به ما کمک کنند. 
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

پنج‌شنبه 10 فروردین 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

حضور زائران راهیان نور از کشورهای خارجی در خرمشهر

رونمایی از سردیس اسطوره زنده ارتش

ثبت نام 5 هزار خوزستانی برای خادمی شهدا در راهیان نور

تقدیر ازخانواده شهدای مدافع حرم «راهیان‌نور»

برگزاری یادواره شهدای راهیان‌ نور

نظر شما