در حال بارگذاری ...
 • کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان هرمزگان برگزار شد


  نشست کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی سال ۹۵ در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس برگزار شد.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، «محمدرضا پاکدامن» در نشست کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی سال ۹۵ در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس اظهار داشت: طبق روال سال های گذشته و بر اساس وظایفی که قانون به عهده کمیسیون پزشکی بنیاد گذاشته است، تیم کمیسیون پزشکی شامل متخصصان مجروحیت تروما ازجمله ارتوپد، جراحی و جراحی اعصاب، متخصص ریه، چشم، پوست و موج انفجار متخصص گوش، حلق، بینی، اعصاب و سل از تهران جهت تعیین درصد و تشخیص از کارافتادگی جانبازان استان هرمزگان به این استان اعزام شدند. 

  وی افزود: از ابتدای سال پس از معاینات پزشکان متخصص استان و انجام غربالگری در سطح استان نهایتا ۲۳۰ پرونده در سطح استان تشکیل شد و به این کمیسیون معرفی شد که براساس نوع ضایعات جانبازان تیم متخصص مربوطه جانبازان را مورد ویزیت، معاینه و تعیین درصد از کارافتادگی قرار می دهند. 

  پاکدامن ضمن تاکید بر تسریع در کار جانبازان بیان داشت: با توجه به فاصله استان هرمزگان تا مرکز و تعداد جانبازان استان سعی بر این بوده است که همه موارد مربوط به یک پرونده از قبیل حالت استنشاق، حق پرستاری و درخواست بازگشت به کار توسط پزشکان این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد. 

  مدیرکل بنیاد هرمزگان عنوان کرد: نتیجه کمیسیون تعیین درصد جانبازان در سیستم سجایا بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت و از طریق پیام کوتاه به متقاضیان شرکت کننده در کمیسیون اعلام می شود. 

  پاکدامن خاطرنشان کرد: تا جایی که امکان داشته باشد سعی خواهیم کرد در کمیسیون، طرح تکریم ارباب رجوع را به موقع و به نحو احسن به اجرا درآوریم تا مشکلی برای جانبازان به وجود نیاید. 


      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران