در حال بارگذاری ...
 • پدر شهیدان «شکروی» آسمانی شد


  پدر بزرگوار شهیدان «علی و محمد حسن شکروی» پس از سالها مجاهدت و خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت و پایداری بر اثر کهولت سن به ملکوت اعلی پیوست.

   به گزارش حیات و به نقل از ایثار، مرحوم حاج «عباس شکروی» پدر بزرگوار شهیدان «علی و محمد حسن» و برادر شهیدان «مسلم و محسن» پس از سالها مجاهدت و خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت و پایداری بر اثر کهولت سن به ملکوت اعلی پیوست. 

  مراسم تشییع پیکر مطهر این پدر ایثارگر عصر امروز ساعت 15 از مسجد مصطفی خمینی به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) قم برگزار می شود. مراسم ختم آن مرحوم نیز در مسجد المهدی (عج) روبروی صدا و سیما برگزار می شود. 

  گفتنی است، شهید محمد حسن شکروی متولد سال 40 در عملیات بیت المقدس سال 61 و علی شکروی متولد 42 در عملیات رمضان سال 61 و به فاصله چهارماه به شهادت رسیدند. 

  همچنین، محسن شکروی در سال 62 و در سن 18 سالگی به شهادت رسید و مسلم شکروی در سال 65 و در سن 19سالگی به مقام شهادت نایل شد. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نقش شهید «احمد کاظمی» در عملیات «خیبر»

  نقش شهید «احمد کاظمی» در عملیات «خیبر»

  روز هفتم نبرد، احمد آقا فرزند حضرت امام (ره) تلفنی پیام حضرت امام (ره) را به من دادند که به فرماندهان سپاه بگویید جزایر خیبر را باید حفظ کنند. من به اولین کسی که بی‌سیم زدم احمد کاظمی بود.

  |

  نظرات کاربران