فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر سه‌شنبه 3 اسفند 1395 ساعت 12:10 شماره: 132966
  نسخه چاپی RSS
وجود بیش از۷۰ شهید مدافع حرم در دانشگاه‌های کشور

وجود بیش از۷۰ شهید مدافع حرم در دانشگاه‌های کشور

مسئول فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور،گفت: محور محتوایی اجلاسیه امسال، شهدای مدافع حرم دانشجو هستند و ما بیش از ۷۰ شهید مدافع حرم دانشجو در دانشگاه‌های کشور داریم.

 به گزارش حیات، «وجدانی نیا»، مسئول فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، اظهار داشت: برگزاری کنگره شهدای دانشجو، یکی از اقدامات موثر فرهنگی در فضای آموزش عالی کشور بود که از سال ۹۳ شروع شده است؛ البته برنامه‌های یادواره شهدا و دفاع مقدس سابقه طولانی در دانشگاه‌ها دارد. 

وی بیان کرد: با اقدام منسجمی که در سال ۹۳ و با مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با فضای دانشگاه‌ رخ داد، برگزاری اجلاسیه شهدای دانشجو با محوریت وزارت علوم و دبیری بسیج دانشجویی و همکاری دیگر دانشگاه‌ها و وزارت بهداشت بود که در دوره گذشته بیش از ۵۰۰ یادواره دانشگاهی، ۱۰۰ یادواره شهرستانی و ۳۱ یادواره استانی برگزار شد، همچنین دبیرخانه دائمی کنگره در همه استان ها فعال شد. 

مسئول فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور ادامه داد: برگزاری دومین اجلاسیه نیز امسال با مشارکت همه دستکاه‌ها شد و اکنون در مرحله یادواره‌های دانشگاهی و استانی هستیم و بعد از نوروز ۹۶ اجلاسیه مرکزی را برگزار خواهیم کرد. 

وجدانی نیا ابراز داشت: در دوره دوم برگزاری اجلاسیه شهدای دانشجو بنا را بر مشارکت بیشتر دانشجویان و دستگاه‌ها گذاشتیم که بتوانیم برنامه‌های جذاب و حاوی پیام داشته باشیم. 

وی گفت: محور محتوایی اجلاسیه امسال شهدای مدافع حرم دانشجو هستند که ما بیش از ۷۰ شهید مدافع حرم دانشجو در دانشگاه‌های کشور داریم. 

مسئول فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور بیان کرد: امسال بر محورهای محتوایی از قبیل سیره پژوهی و تبلیغ سیره شهدا تاکید داریم. 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

جمعه 8 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

چاپ ۶ عنوان کتاب با موضوع شهدای دانشجوی لرستان

یادبود شهدای مدافع حرم در دانشگاه اراک برگزار می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی فارس:
۳۸۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در فارس اجرایی می شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای مازندران خبر داد؛
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری ققنوس

انتشار کتاب «زندگینامه شهدای رسانه گیلان»

نظر شما