فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه هفته نامه حیات طیبه پنج‌شنبه 28 بهمن 1395 ساعت 18:22 شماره: 132867
  نسخه چاپی RSS
شماره 288 نشریه حیات طیبه منتشر شد.

شماره 288 نشریه حیات طیبه منتشر شد.

شماره 288 نشریه حیات طیبه منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حیات در این شماره از نشریه حیات طیبه، این سخن از بیانات مقام معظم رهبری برجسته شده است که : 22 بهمن امسال برای انقلاب و ایران اسلامی مایه آبرو شد.

در شماره 288 نشریه حیات طیبه این مطالب نیز وجود دارد:
«خاطره ها و ناگفته هایی از منش سیاسی و اخلاقی شهید سیدعباس موسوی » ، برای قبول هر مسئولیتی آماده بود ، «جلوه هایی از منش سیاسی و مبارزاتی شهید آیت ا... فضل ا... محلاتی » بیش از 17 بار دستگیر شد و به زندان رفت! گذری ونظری بر حیات سیاسی وجهادی سردارشهید مهدی باکری ،خدایا مرا پاکیزه بپذیر...


 در این شماره حیات طیبه همچنین در مطلبی با عنوان جستارهایی در حیات فکری و مبارزاتی آیت‌ا... اکبر هاشمی رفسنجانی» درگفت و شنود با آیت‌ا... سید هادی خسروشاهی از قول آقای خسروشاهی این طور بیان شده است : آخرین بار که با آیت‌ا... اکبر هاشمی رفسنجانی ملاقات کردم، درباره کسانی که به ایشان تهمت می‌زدند و سعی می‌کردند ایشان را ترور شخصیت و تخریب کنند، در پاسخ به سئوال من گفت: «من همه را حلال کرده‌ام، مگر کسانی که به ‌عمد دروغ گفتند و مغرضانه تهمت زدند که آنها را به خدا واگذار می‌کنم». البته برخی بی‌مهری‌هایی که علیه ایشان صورت گرفت، در تاریخ معاصر ما بی‌سابقه نیست. شهید بهشتی هم از سوی دشمنان و مزدوران مورد هجمه‌های سنگین بودند. همین ‌طور آیت‌ا... کاشانی، شهید نواب صفوی و دیگران، اما نکته تأسف‌برانگیز در باره مرحوم آیت‌ا... هاشمی این است که ایشان از سوی برخی خودی‌ها مورد تهاجم بود، آن هم از سوی کسانی که ادعاهای بزرگ داشتند . در این زمینه، برخی از خناسان و دشمنان انقلاب سعی کردند در ارتباط ایشان با رهبری خلل ایجاد کنند که خوشبختانه به دلیل تجربه و درایت ایشان موفق نشدند. در هر حال جای تأسف بسیار است که نظام یکی از چهره‌های تأثیرگذار و ارزشمندش را از دست داد. بی‌تردید جای خالی ایشان به این آسانی‌ها پر نمی‌شود، همچنان که جای خالی بسیاری پر نشد. 

متن کامل فایل شماره 288 نشریه حیات طیبه را در انتهای همین متن دانلود کنید

 
ضمائم:
pdf   288 فایل | حجم فایل: 4.07 MB
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

نوزدهمین جلسه ماهانه هیئت «فرزندان شهدای اسلام» برگزار شد

همایش پدران آسمانی با حضور پدران شهدا در قم برگزار شد

دشمنان در برابر فرهنگ ایثار و شهادت ناتوان و زبون هستند

خون پاک شهدا و دعای خیر مادران شهدا، انقلاب را بیمه کرده است

مراسم سالروز تشییع سردار شهید «علی هاشمی» برگزار شد

نظر شما