در حال بارگذاری ...
 • سردار فضلی خبر داد:

  آمادگی پذیرش بیش از ۲۰۰ هزار زائر راهیان نور دریایی


  فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه از آمادگی پذیرش بیش از ۲۰۰ هزار زائر در اردوهای راهیان نور دریایی خبر داد.

   به گزارش حیات و به نقل از تسنیم، سردار علی فضلی، جانشین ستاد مرکزی راهیان نور کشور و فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه، از آمادگی پذیرش بیش از 200 هزار زائر در مناطق عملیاتی دفاع مقدس دریایی خبر داد و گفت: شرایط اعزام دریا به واسطه شرایط جوی دارای اعزام محدود تری بوده و این اعزام در ماه‌های دی, بهمن, اسفند و فروردین انجام می‌شود. 

  سردار فضلی ادامه داد: در این اردوها نخبگان کشور با اعلام آمادگی و سازماندهی معاونت علمی سازمان بسیج به مناطق دریایی اعزام می‌شوند و دیگر زائران نیز با اعلام آمادگی و هماهنگی قرارگاه‌های راهیان نور دریایی استانی در این مناطق حضور پیدا می‌کنند. همچنین در حوزه اعزام‌های دانشجویی محدویتی وجود ندارد و بستگی به آمادگی دانشگاه‌ها برای حضور در این اردوها دارد. 

  فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه با بیان اینکه سال گذشته بیش از 143 هزار زائر در راهیان نور دریایی حضور پیدا کرده‌اند, گفت: امسال با همکاری و مشارکت نیروی دریایی سپاه پاسداران, سپاه های استانی و قرارگاه دانشجویی شهید علم الهدی ظرفیت ها و زیرساخت های دریایی افزایش پیدا کرده و آمادگی برای حضور زائران در این مناطق نیز بیشتر شده است. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  در گفتگو با حضرت آیت الله العظمی ناصرمکارم شیرازی؛

دائماً این شایعه را پخش می کردند که قرار است ما را اعدام کنند
  در گفتگو با حضرت آیت الله العظمی ناصرمکارم شیرازی؛

  دائماً این شایعه را پخش می کردند که قرار است ما را اعدام کنند

  مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی، از جمله نخستین چهره هایی است که درشب قیام تاریخی 15 خرداد 1342 دستگیر شد و به زندان شهربانی انتقال یافت. آن محفل به لحاظ حضور چهره هایی چون مرحومان شهید آیت الله مطهری، شهید آیت الله غفاری، حجت الاسلام والمسلمین فلسفی، حجت ...

  |

  نظرات کاربران