در حال بارگذاری ...

شماره 287 نشریه حیات طیبه منتشر شد.


شماره 287 نشریه حیات طیبه منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حیات در این شماره از نشریه حیات طیبه، با انتشار تصویری از دیدار پرسنل نیروی هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب اسلامی که یادآور دیدار تاریخی پرسنل نیروی هوایی ارتش در روز 19 بهمن 1357 با امام خمینی(ره) می باشد، این روز تاریخی را یادآور شده است.

 تیتر اصلی این شماره از نشریه به جمله ای از رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش اختصاص دارد که فرموده اند : مردم در روز 22 بهمن جواب تهدیدهای آمریکا را خواهند داد.


 در شماره 287 نشریه حیات طیبه این مطالب نیز وجود دارد: گفت و شنود با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی شهیدی ، آرامش امام در روزهای سرنوش تساز انقلاب دیدنی بود، گفت و شنود با آیت ا... العظمی ناصر مکارم شیرازی: دائماً این شایعه را پخش می کردند که قرار است ما را اعدام کنند!، نسبت انقلاب اسلامی در استان یزد، با شهید آیت ا... محمد صدوقی »، انقلاب دریزد بدون شهید صدوقی قابل تصورنیست، مروری بر آغاز، انجام و پیامدهای عملیات والفجر 5، نبرد در ارتفاعات چنگوله. 

در این شماره در مطلبی که با عنوان «روایت یک دستگیری، زندان و پیامدهای آن» در گفت وشنود با حضرت آیت ا... العظمی ناصرمکارم شیرازی منتشر شده از قول این مرجع عالیقدر آمده است: ,بنده در مجموع سه بار به زندان رفتم که یک بار آن نسبتاً طولانی بود. بار اول قبل از رویداد 15 خرداد سال 1342 و به جرم تحریک مردم علیه رژیم بود. بار دوم - که طولانی‌ترین دوره زندانم هم بود- در شب 15 خرداد1342 همراه با مرحوم حاج شیخ عباسعلی اسلامی و مرحوم آقای فلسفی دستگیر شدیم که یک ماه و نیم طول کشید و با هم آزاد شدیم. در این مدت در زندان قرنطینه شهربانی بودیم. اولین کسانی هم بودیم که ما را به آنجا بردند و بعد به‌تدریج، افراد دیگری به ما اضافه شدند و هجده نفر شدیم. بعد افراد دیگری را هم آوردند و نهایتاً شدیم 60 نفر ! 

متن کامل فایل شماره 287 نشریه حیات طیبه را در انتهای همین متن دانلود کنید

 
 

    کانال تلگرام
   کانال اینستاگراممطالب مرتبط

نظرات کاربران