در حال بارگذاری ...

تدوین و چاپ 6 جلد کتاب در خصوص شهدای دانشجوی استان یزد


مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان یزد گفت: شش جلد کتاب در خصوص شهدای دانشجوی استان یزد چاپ و منشر می‌شود.

به گزارش حیات؛ محمد علی سالاری مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان با اعلام این خبر اظهار داشت: این کتاب ها شامل زندگی نامه، خاطرات، دل نوشته ها و وصیتنامه های شهدای دانشجوی استان یزد است که با همکاری دانشگاهیان به چاپ رسیده است. 

وی ادامه داد: سه جلد کتاب دیگر در خصوص شهدای دانشجوی یزد در حال تدوین است که امیدواریم با حمایت های مادی و معنوی مسئولان و دانشگاهیان هرچه زودتر آماده و چاپ و توزیع شود. 

مدیر فرهنگی و دبیر اجرایی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد در ادامه به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دانشجویان شهید اشاره و گفت: در سال تحصیلی جاری تاکنون 30 یادواره و شبی با شهدا و شب های خاطره در سطح دانشگاه های استان یزد برگزار شده است. 

سالاری گفت: اواخر بهمن ما امسال کنکره شهید محمد خانی ، شهدای دانشجو و شهدای مدافع حرم با برنامه های مختلف مذهبی و فرهنگی و همکاری و حضور گسترده دانشگاهیان برگزار می شود. 

این مسئول گفت: همزمان با برگزاری کنکره شهدای دانشجوی استان یزد برنامه اختتامیه جشنواره ادبی هنری رویش بسیج دانشجویی استان نیز با حضور هنرمندان و ادیبان برگزار خواهد شد. 

سالاری با بیان اینکه استان یزد 130 شهید دانشجو تقدیم انقلاب اسلامی کرده است بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح دانشگاه ها با حضور و همکاری جدی مسئولان و دانشجویان تاکید کرد. 

وی همچنین به اهمیت الگوگیری از سیره نورانی شهیدان برای تحقق اهداف و ارزش های والای انقلاب اسلامی در جامعه و بین قسر موثر دانشگاهیان تاکید کرد. 

انتهای پیام/

    کانال تلگرام
   کانال اینستاگرامنظرات کاربران