در حال بارگذاری ...
 • خاطره ای از دیدارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی با شهید اندرزگو


  حجت الاسلام و المسلمین مهدی اندرزگو فرزند ارشد شهید علی اندرزگو با اشاره به رفاقت دیرینه پدرش با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت : آقای هاشمی در بیان خاطراتی برای ما از زمانی می گفتند که پدرم را در قم می دیدند و او را می شناختند ولی پدر به ایشان می گفت که لطفا به کسی نگویید من را دیدید که این دیدارها و شناخت پدر نشان از هوشیاری و زیرکی آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت.

  حجت الاسلام و المسلمین مهدی اندرزگو فرزند ارشد شهید بزرگوار علی اندرزگو در گفت وگو با خبرنگار حیات با اشاره به رفاقت دیرینه پدرش با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: برخی دیدارهای پدرم با آیت الله هاشمی رفسنجانی در قم بود و مسائل سیاسی را با یکدیگر در میان می گذاشتند. 

  وی با بیان این که آیت الله هاشمی رفسنجانی برای بنده اسطوره نظام و انقلاب بودند تصریح کرد: وی به عنوان فردی که برای انقلاب سختی های زیادی کشیده و مورد شکنجه ساواک قرار گرفته بودند برایم الگو بود و همیشه به ایشان ارادت داشتم، پدرم هم همیشه برای فرزندان مبارزات این بزرگوار در طول دوران انقلاب را بازگو می کرد. حجت الاسلام مهدی اندرزگو افزود: از دست دادن آیت الله هاشمی رفسنجانی ضایعه بسیار دردناکی بود که جای خالی ایشان هیچ وقت پر نخواهد شد و امیدوارم بتوانیم اهداف والای او را ادامه دهیم و انشاالله خداوند سایه رهبرمعظم انقلاب را بر سر ملت مستدام نگاه دارد .

  فرزند ارشد شهید اندرزگو به بیان خاطره ای از دیدار این شهید با آیت الله هاشمی رفسنجانی در قم اشاره کرد و اظهارداشت : آقای هاشمی در بیان خاطراتی برای ما از زمانی می گفتند که پدرم را در قم می دیدند و او را می شناختند ولی پدر به ایشان می گفت که لطفا به کسی نگویید من را دیدید که این دیدارها و شناخت پدر نشان از هوشیاری و زیرکی آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت.

  انتهای پیام/ 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران