فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و هشتادو دومین …
دویست و هشتادو یکمین …
دویست و هشتادمین شماره …
دویست و هفتاد و نهمین …
پرونده وِیژه
دویست و هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» منتشر شد
 
گروه خبر دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 16:53 شماره: 132329
  نسخه چاپی RSS
خاطره ای از دیدارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی با شهید اندرزگو

خاطره ای از دیدارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی با شهید اندرزگو

حجت الاسلام و المسلمین مهدی اندرزگو فرزند ارشد شهید علی اندرزگو با اشاره به رفاقت دیرینه پدرش با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت : آقای هاشمی در بیان خاطراتی برای ما از زمانی می گفتند که پدرم را در قم می دیدند و او را می شناختند ولی پدر به ایشان می گفت که لطفا به کسی نگویید من را دیدید که این دیدارها و شناخت پدر نشان از هوشیاری و زیرکی آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی اندرزگو فرزند ارشد شهید بزرگوار علی اندرزگو در گفت وگو با خبرنگار حیات با اشاره به رفاقت دیرینه پدرش با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: برخی دیدارهای پدرم با آیت الله هاشمی رفسنجانی در قم بود و مسائل سیاسی را با یکدیگر در میان می گذاشتند. 

وی با بیان این که آیت الله هاشمی رفسنجانی برای بنده اسطوره نظام و انقلاب بودند تصریح کرد: وی به عنوان فردی که برای انقلاب سختی های زیادی کشیده و مورد شکنجه ساواک قرار گرفته بودند برایم الگو بود و همیشه به ایشان ارادت داشتم، پدرم هم همیشه برای فرزندان مبارزات این بزرگوار در طول دوران انقلاب را بازگو می کرد. حجت الاسلام مهدی اندرزگو افزود: از دست دادن آیت الله هاشمی رفسنجانی ضایعه بسیار دردناکی بود که جای خالی ایشان هیچ وقت پر نخواهد شد و امیدوارم بتوانیم اهداف والای او را ادامه دهیم و انشاالله خداوند سایه رهبرمعظم انقلاب را بر سر ملت مستدام نگاه دارد .

فرزند ارشد شهید اندرزگو به بیان خاطره ای از دیدار این شهید با آیت الله هاشمی رفسنجانی در قم اشاره کرد و اظهارداشت : آقای هاشمی در بیان خاطراتی برای ما از زمانی می گفتند که پدرم را در قم می دیدند و او را می شناختند ولی پدر به ایشان می گفت که لطفا به کسی نگویید من را دیدید که این دیدارها و شناخت پدر نشان از هوشیاری و زیرکی آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت.

انتهای پیام/ 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

چهارشنبه 29 دی 1395

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

دلیر مردی که خستگی را خسته کرده بود

ماجرای اولین خون

پایان یک سال چشم انتظاری مادر شهید افغانستانی + تصویر

جانشین تیپ ویژه هوابرد سپاه در گفت وگو با حیات مطرح کرد:
اقدامات آیت الله هاشمی رفسنجانی در عملیات موصل 4 و 5

مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی توسط رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود

نظر شما