فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 14:38 شماره: 132319
  نسخه چاپی RSS
مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

غیرت دینی مهمترین کلیدواژه ی وصایای شهداست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:
غیرت دینی مهمترین کلیدواژه ی وصایای شهداست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: غیرت دینی مهمترین کلید واژه ای است که از وصایای شهدا برداشت می‌شود.

به گزارش حیات؛ حجت الاسلام محمود محمودی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در جمع مردم شنبه اظهار داشت: دین اسلام کاملترین دینی است که خداوند متعال برای بشر عرضه داشته است و برای محافظت از این کامل، بالاترین مقام انسانی که همانا شهادت طلبی است را برای دوری دین از بلاها قرار داده است. 

وی گفت: دین اسلام در همه ی اعصار مورد هجمه هایی بسیاری از سوی اهل باطل قرار گرفته است و متدینین برای محافظت از دین شهادت طلبی را پیشه خود قرار داده اند که روشنترین مکاتب برای حفاظت از دین مکتب سیدالشهدا است. 

محمودی افزود: جوانان ما با الگو گرفتن از سالار شهیدان درهشت سال دفاع مقدس و جبهه های مقاومت حضور یافته جان خود را فدای دین کردند تا از بلاها مصون بماند. 

وی اضافه کرد: جوانان شهادت طلب ما به مقام عالی ایثار رسیدند که بالاترین مزدشان در نزد خداوندمتعال شهادت و رسیدن به لقاء الله بود. 

این مقام مسئول بیان داشت: شهدا مجاهدان فی سبیل الله هستند و جهاد که مقامی ویژه در نزد خدا و مخصوص اولیاء الله است در توانستند کسب کنند. 

حجت الاسلام محمودی زاده تاکید کرد: شهدا با کار بزرگی که انجام دادند توانستند مقام رضای خدا را کسب کنند و در این راه مشقت های فراوانی را در دنیا متحمل شدند. 

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین کلید واژه هایی که از سیره شهدا برداشت می شود معنویت در امور جاری زندگی و مسائل دینی و عارفانه است، شاید اگر این معنویت در امور جاری زندگی همه ی ما به خوبی رعایت شود شاهد هیچگونه ناهنجاری در جامعه نمی بودیم. 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: غیرت دینی مهمترین کلید واژه ای است که از وصایای شهدا برداشت می شود و ما باید همان طور که در برابر ناموس و وطن غیرت به خرج می دهیم باید در برابر دین و هجمه های دشمنان بر علیه دین هم غیرت داشته باشیم. 

وی خاطر نشان ساخت: مهمترین پیام شهدا در عرصه سیاسی اطاعت از ولایت فقیه است و تاکید این مطلب را می توان در پیام همه ی شهدا دریافت نمود و بارزترین نمونه اطاعت رزمندگان را می توان در عملیات ثامن الائمه شکست حصر آبادان مشاهده نمود و ما اگر می خواهیم پیرو راه شهدا باشیم باید مطیع امر رهبری باشیم. 

انتهای پیام/
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی:
شما از افتخارات نظام و موجب فخر و مباهات جامعه هستید

تجدید میثاق با شهید «احمد سیاف زاده» در باغ‌موزه دفاع مقدس

یادواره شهدای مسجد المهدی (عج) برگزار می‌شود

یادواره شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود

برگزاری آیین گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم در باغملک

نظر شما