در حال بارگذاری ...
 • شهدای بسیج خط شکنان جبهه‌ها بودند


  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: شهدای بسیج خط شکنان جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بودند.  به گزارش خبرگزاری حیات، غلامرضا حقایق‌پور در جلسه شورای معاونین بنیاد استان قزوین گفت: بیش از نیمی از شهدای هشت سال دفاع مقدس را، شهدای بسیجی تشکیل می‌دهند که نقش عمده‌ای در پیروزی‌های این دوران داشتند.
  وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، با اشاره به نقش ارزشمند رزمندگان بسیجی در طول دفاع مقدس افزود: بسیجیان جان بر کف با تاسی از بزرگ بسیجی جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی‌(ره) با حضور گسترده خود در جنگ تحمیلی و پس از آن، نقش موثری در روند پیروزی و صدور انقلاب داشته‌اند.
  حقایق‌پور گفت: در استان قزوین همانند سراسر کشور، بیش از 50 درصد از شهدای استان را، شهدای بسیجی تشکیل می‌دهند که در مراکز فرهنگی و اجتماعی از جمله دانشگاه‌ها، مدارس، کارخانجات، حوزه‌های علمیه و دستگاه‌های دولتی مشغول به کار بوده‌اند.
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای بسیجی، آنها را به عنوان جلوداران صحنه‌های نبرد حق علیه باطل توصیف کرد و افزود: شهدای بسیج خط شکنان جبهه‌ها بودند.
  این مسئول در ادامه با اشاره به حماسه بزرگ راهپیمای اربعین حسینی گفت: در روز اربعین، شاهد همایش بی‌نظیر انسانی مردم جهان به ویژه ایران در عراق بودیم.
  وی در ادامه افزود: حضور میلیونی مردم به ویژه مردم خونگرم عراق در کربلای حسینی، نشانه‌ عشق و علاقه‌ بی‌حد عاشقان اباعبدالله(ع) است.
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: اگر چه رسانه‌های بیگانه تلاش می‌کنند تا حماسه‌ فوق را از دید مردم خود دور کنند اما این جریان حماسی و معنوی به گوش جهانیان خواهد رسید.
  در نشست فوق، پیرامون حضور بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در نمایشگاه هفته پژوهش و تشکیل کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر بحث و بررسی شد.
  تاکید بر رعایت قوانین و آیین‌نامه‌های اداری، توجه به حضور و غیاب کارکنان و پیگیری سلامت و بهداشت کارکنان از مباحث دیگر مطرح در این نشست بود.
  انتهای پیام/
  منبع: ایثار

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  گزارشی از ساماندهی گلزار شهدا؛

دیدار یاران قدیمی تازه شد
  گزارشی از ساماندهی گلزار شهدا؛

  دیدار یاران قدیمی تازه شد

  بهسازی قطعات شهدا در بهشت زهرا(س) در حالی آغاز شد که مسئولین بهشت زهرا بارها و بارها بر بهسازی تاکید کرده و هرگونه یکسان سازی و تغییر در سنگ مزار شهدا، حجله‌ها، سنگ نوشته‌ها و اشیای شهدا را در جریان اجرای این طرح رد کرده اند.

  |

  نظرات کاربران