فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر یکشنبه 23 آبان 1395 ساعت 13:33 شماره: 131572
  نسخه چاپی RSS
اعزام 150 هزار دانشجو به اردوهای راهیان نور در سال جاری

اعزام 150 هزار دانشجو به اردوهای راهیان نور در سال جاری

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به اعزام 100 هزار دانشجو در سال تحصیلی گذشته به اردوهای راهیان نور افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال 150 هزار دانشجو به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری حیات، داود گودرزی صبح امروز در نشست بسیج دانشجویی استان بوشهر با بیان اینکه بسیج دانشجویی نقش مهمی در حفظ و دفاع از انقلاب اسلامی دارد اظهارداشت: بسیج دانشجویی که اندیشه متعالی معنویت دارد یک تشکل انقلابی است و به هیچ جناح و گروه خاص سیاسی وابسته نیست و باید در حفظ و دفاع از انقلاب بیشتر از سایر تشکل‌ها و اقشار نقش‌آفرین باشد.

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی نقش مهمی در ترویج اندیشه‌های انقلابی در جامعه دارد تصریح کرد: با توجه به نقش مهم بسیج دانشجویی، این نهاد باید نقش بیشتری در جامعه به ویژه در ترویج فرهنگ انقلابی‌گری ایفا کند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدای دانشجو یکی از برنامه‌های این نهاد است افزود: تاکنون 450 یادواره شهدای دانشجویی، 32 کنگره شهدای دانشجویی استانی و یک کنگره ملی یادواره شهدا برگزار شده که اجرای این برنامه‌ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت‌های سازمان بسیج دانشجویی است.

گودرزی با اشاره به اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل تدوین شده باید برای اعزام 10 درصد دانشجویان هر سال به اردوهای راهیان نور اقدام شود که این مهم در یک برنامه 5 ساله محقق می‌شود.

وی با اشاره به اعزام 100 هزار دانشجو در سال تحصیلی گذشته به اردوهای راهیان نور افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال 150 هزار دانشجو به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی بیان کرد: بر اساس برنامه تدوین شده تا 5 سال آینده سالانه 450 هزار دانشجو که 10 درصد کل دانشجویان محسوب می‌شوند به اردوهای راهیان نور غرب، شمال غرب، جنوب و دریایی اعزام می‌شوند.

گودرزی با تاکید بر توجه به راهیان نور دریایی استان بوشهر خاطر نشان کرد: با توجه به گستردگی مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس باید برنامه راهیان نور دریایی استان بوشهر در دستور کار این نهاد قرار گرفته شود.

وی با بیان اینکه 7 استان میزبان راهیان نور هستند گفت: این استان‌ها در شمال غرب، جنوب، غرب و خلیج فارس مستقر هستند که باید بر اساس برنامه زمان‌بندی بر اساس موقعیت آب و هوایی دانشجویان به این اردوها اعزام شوند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور و یادواره شهدا گنجینه‌های اصلی فرهنگی هستند گفت: بسیج دانشجویی در اشاعه فرهنگ بسیجی و انقلابی باید نقش آفرین باشد که در این راستا باید آسیب‌شنایی مورد توجه قرار داشته باشد.

گودرزی تاکید کرد: بسیج دانشجویی یک تشکل انقلابی است که که بدون وابستگی به جناح و یا گروه خاصی هر کجا احساس شود باید در صحنه حضور یابد.

انتهای پیام/
 
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

جمعه 8 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
تصاویر مرتبط
راهیان نور
مرتبط

رونمایی از 50 عنوان کتاب با محوریت شهدای شاخص کارگری

دشمنان ما از نیروی شهادت می‌ترسند

برگزاری مراسم تجلیل از شهید شاخص گیلان در هفته بسیج دانش‌آموزی

کنگره ملی شهدای کارگری در تهران برگزار می شود

استکبار از الگو شدن شهدای ما می‌ترسد/ فرهنگ شهادت احیاگر ارزش‌های جامعه است

نظر شما