در حال بارگذاری ...
 • مدافعان حرم اسطوره هایی ماندگارند


  معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز شهدای غیرتمند مدافع حرم اسطوره هایی هستند که در ذهن ها ماندگارند، گفت: ما به حال آنها غبطه می خوریم.

  به گزارش خبرگزاری حیات، سردار دکتر سعید منتظر المهدی در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه این خبرگزاری با بیان این که فرهنگ ایثار و شهادت بسیاری از مشکلات و آسیب ها در جامعه را حل می کند گفت: باید همه نهادها به سمت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بروند، بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز اقدامات ارزشمندی در این حوزه انجام داده که ستودنی و ارزشمند است.

  سردار دکتر سعید منتظر المهدی با تاکید بر این که امنیت امروز جامعه ما مرهون تلاش و جان فشانی شهدایی است که روزی با آنها همسفر بودیم خاطرنشان کرد: این عزیزان تا آخرین نفس ایستادند تا امروز با آرامش و امنیت زندگی کنیم و امروز شهدای غیرتمند مدافعان حرم اسطوره هایی هستند که در ذهن ها ماندگارند و ما به حال آنها غبطه می خوریم و تا ابد مدیون آنها هستیم.

  لازم به ذکر است بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها از 14 الی 21 آبان ماه در مصلی بزرگ تهران برگزار می شود.

  انتهای پیام/
   
     

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران