در حال بارگذاری ...
 • شهدا اساتید درس ایثار و شهادت هستند


  مسئول بسیج دانشجویی مازندران گفت: شهدا استادان درس ایثار و شهادت بوده و واحد زندگی را در کلاس قلبی دانشجویان در دانشگاه برگزار می‌کنند.

  به گزارش خبرگزاری حیات، شهرام نوری با بیان اینکه شهدا استادان درس ایثار و شهادت بوده و واحد زندگی را در کلاس قلبی دانشجویان در دانشگاه برگزار می‌کنند، گفت: هدف از تشییع و تدفین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

  نوری یادآور شد: شاگردان کلاس درس شهدا، عاشقان شهادت بوده و کسانی می‌توانند در کلاس شهدا حضور یابند که معرفت قلب خود را ارتقا داده و در پیش نیازهای معنوی نمره قبولی گرفته باشند.

  مسئول بسیج دانشجویی مازندران افزود: حضور مزار شهدای گمنام در دانشگاه‌ها می‌تواند الگوسازی و الگو‌شناسی برای جوانان امروز باشد.

  نوری خاطر نشان کرد: زمانی‌که هویت یکی از شهدای گمنام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری مشخص شد مادر این شهید رضایت داد تا مزار این شهید در دانشگاه باشد و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگا‌ه‌ها خانواده شهدا هم همراهی داشته و دارند.

  وی بزرگ‌ترین دانشگاه معنوی کشور را مکتب حسینی و نهضت عاشورایی عنوان کرد و افزود: شهدا دانش‌آموختگان مکتب عاشورایی امام حسین(ع) هستند که به سطح عالی از معرفت دست پیدا کرده اند.

  انتهای پیام /

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران