در حال بارگذاری ...
 • خون شهیدان اعتقاد شهادت و جهاد را در سرزمین اسلامی گسترش داد


  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بدون تردید این فقط جاری شدن خون آنها نبود که قدرت ما را گسترش داد بلکه این خون‌ها جریان فرهنگ و ادبیات و تفکر و باور و اعتقاد شهادت و جهاد بود که در جامعه ما و سرزمین اسلامی گسترش یافت.

  به گزارش خبرگزاری حیات، یادواره شهدای اطلاعات شمال غرب کشور صبح امروز با حضور مسئولان کشوری و لشکری و جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد

  سردار حسین سلامی در این مراسم با بیان اینکه امنیت امروز حاصل خون شهیدان است، گفت: بدون تردید این فقط جاری شدن خون آنها نبود که قدرت ما را گسترش داد بلکه این خون‌ها جریان فرهنگ و ادبیات و تفکر و باور و اعتقاد شهادت و جهاد بود که در جامعه ما و سرزمین اسلامی گسترش یافت و شهدا فرهنگ شهادت را به تمام سرزمین‌های اسلامی منتقل کردند.

  وی ادامه داد: اگر امروز می‌بینید جغرافیای زنده سرزمین ما از مرزهای ایران عبور کرده است به دریای سرخ و شرق مدیترانه رسیده و جبهه مقاومت علیه نظام سلطه را وسعت داده ثمره خون شهیدانی است که برای تکریم آنها جمع شده‌ایم.

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: اخیرا در یک مواجهه بین فرزندان نیروی دریایی سپاه با تفنگداران دریایی آمریکا دیدیم چه شکست تلخی بر آنان وارد شد و افتخاری برای امت اسلام و ایران به وجود آمد این نمایه‌ای از شکوه روح جهاد و شهادت‌طلبی است.

  این مسئول با بیان اینکه امروز می‌بینیم چگونه سیاست دنیای استکبار با بن‌بست، ناکارآمدی و بی‌عملی مواجه شده است، افزود: آن‌ها امروز بیدار شده‌اند و امورات ایران اسلامی را در دست گرفته‌اند.

  سلامی یادآور شد: در طول تاریخ صهیونیست‌ها چندبار شکست خورده‌اند که تمام این‌ها درس‌های تلخ و عبرت واقعی است تا دنیای استکبار و مزدوران آنها متوجه این واقعیت شوند.

  وی ادامه داد: تمام این‌ها کافی است تا دشمنان نظام متوجه شوند قدرتی به نام اسلام قدرتی شکست‌ناپذیر و واقعیتی مسلط و معتبر در نظام جهانی است و بهتر است با روش احترام و ادب سخن گفت و عمل کرد چرا که اینها حقایقی است که باید دشمنان ما بیاموزند تا از پرداخت هزینه‌های بیشتر برایشان جلوگیری شود.

  سردار سلامی با اشاره به اینکه لازم است دشمن تمام توانایی ایران اسلامی را دیده و شکست‌های خود را نیز ببیند، تا از خسارات، تلفات و شکست‌های تلخ‌تر و بزرگ‌تر برای خود جلوگیری کنند، افزود: امروز سازه قدرت ایران اسلامی بسیار عمیق و ریشه‌دار است و ساختار دیگر قدرت در تمام نقاط اسلام زنده و فعال در حال نبرد هستند که این قدرت در انصارالله یمن و حزب‌الله لبنان نیز دیده می‌شود.

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این‌ها بخشی از نمادهای اقتدار یک انقلاب بزرگ هستند، تصریح کرد: تلاش تمام کارکنان نیروهای نظامی جای تقدیر و تشکر دارد.

  سردار سلامی با بیان اینکه در آذربایجان غربی، جنوب شرق کشور و سایر مناطق ایران اسلامی برای ایجاد امنیت تلاش شده است، گفت: رزمندگان اسلام از خانه و کاشانه خود گذشتند تا از استقلال و تمامیت ارضی ایران دفاع کنند تا کشور در امنیت کامل به سر برد.

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تلاش تمام رزمندگان جای تقدیر دارد، اعلام کرد: تمام رزمندگان ترک، بلوچ، لر، عرب و فارس از هر قومیت، چه سنی و چه شیعه از تمامیت ارضی کشور دفاع می‌کنند.

  سلامی ایران را سرزمین و تجلی‌گاه وحدت دلها و آرمان‌ها که تا آخر ایستاده‌ است دانست و اظهار داشت: رزمندگان برای سلامت و پاکی اخلاق جامعه و اعتلای فرهنگ ایران اسلامی در تلاش هستند.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران