فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر دوشنبه 10 آبان 1395 ساعت 10:01 شماره: 131291
  نسخه چاپی RSS
شهید حرم آل الله نحوه شهادتش را خواب دیده بود

شهید حرم آل الله نحوه شهادتش را خواب دیده بود

خواهر شهید مدافع حرم حسین امیدواری با بیان اینکه برادرم به دفعات در خصوص نحوه شهادتش خواب هایی دیده بود، گفت: در خواب دیده بود که در سوریه در کنار گروهی شهید می شود که پیکر برخی از آن ها مثله شده است و در نهایت این خواب تعبیر شده و برادرم با اصابت گلوله به قلبش در کنار پیکرهایی مثله شده در خان طومان به شهادت رسید.

اکرم امیدواری خواهر شهید مدافع حرم حسین امیدواری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حیات با بیان اینکه برادرم بسیار پایبند به اعتقادات دینی و مذهبی بود گفت: او همیشه می گفت در حال حاضر جنگ اعتقادات میان مسلمانان و کفار است و باید با آنها مقابله کنیم ، یکی از میدان های دفاعی در این راستا جنگ در سوریه است.

وی در ادامه افزود: او به دفعات در خصوص نحوه شهادتش خواب هایی دیده بود که در سوریه در کنار گروهی شهید می شود که پیکر برخی از آن ها مثله شده است.

امیدواری در خصوص شخصیت اخلاقی حسین امیدواری اظهار داشت: یکی از بارزترین خصوصیات برادرم در زندگی صبوری و مهربانی بود که او را در میان دوستان و بستگان محبوب کرده بود، در برخورد با دیگران بسیار خوشرو بود و با همه اطرافیان با احترام برخورد می کرد.

وی در رابطه با چگونگی رضایت خانواده اش در خصوص اعزام شهید حسین امیدواری به سوریه تصریح کرد: او داوطلبانه ثبت نام کرد و زمانی که مسئله اعزامش به سوریه را در منزل مطرح کرد پدر و مادرم هیچ مخالفتی نکردند و گفتند وظیفه هر مسلمانی است که برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) جان خود را اهدا کند، در نهایت دی ماه 1394 عازم سوریه شد.

این خواهر شهید مدافع حرم در واکنش به این سوال که در صورت حیات، آیا خانواده شهید امیدواری باز هم با اعزام او به سوریه موافقت می کردند یا خیر اذعان داشت: مادرم 7 فرزند دختر و 5 فرزند پسر دارد، اما با این وجود دلتنگ و بی قرار حسین می شود، هر زمان هم که دلتنگ او می شویم خیلی زود به خوابمان می آید و می گوید به یاد شما هستم.

وی در ادامه افزود: مادرم با تمام این دلتنگی ها و مشکلات می گوید فرزندان عزیز تر از اهل بیت (ع) نیستند بنابراین حتی اگر فرزندان دیگرم هم مشتاق رفتن به سوریه باشند مانع آنها نمی شوم و خود آنها را همراهی می کنم.

گفتنی است شهید مدافع حرم حسین امیدواری در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1365، در تهران به دنیا آمد. پس از اتمام دوران نوجوانی و اخذ مدرک دیپلم به خدمت سربازی رفت و پس از آن به دلیل عشق و علاقه به دفاع از حریم اهل بیت (ع) داوطلبانه ثبت نام و در دی ماه 1394 عازم سوریه شد و پس از مدتی حضور در جبهه های جنگ، 21 دی ماه 1394 در منطقه حلب خان طومان در حین عملیات با گروه تکفیری داعش بر اثر اصابت تیر قناصه تک تیر انداز به قلبش به شهادت می رسد.

انتهای پیام/
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

شهادت سه ایرانی مدافع حرم در سوریه

شهدای محرم حرم؛
شهیدی که قاسم سلیمانی انگشتر رهبری را به او هدیه داد

شهیدی که قرائت زیارت عاشورا به نیت او گره گشاست

شهدای محرم حرم؛
خادم اهل بیت (ع)، تاسوعا یار مظلوم سالار شهیدان شد

امنیت امروز کشور مرهون خون شهدای مدافع حرم است

نظر شما