در حال بارگذاری ...
 • قلم عالمان و خون شهیدان دو عامل حفظ اسلام است


  جانشین فرمانده کل سپاه در سخنان خود شهادت را سر کرامت یک امت معرفی کرد و گفت: قلم عالمان و خون شهیدان دو عامل حفظ اسلام است.

  به گزارش خبرگزاری حیات، یادواره 102 شهید شهر کوشک جمعه 7 آبان ماه 95 با حضور باشکوه مردم شهیدپرور، مسئولین استانی در مسجد جامع شهرکوشک برگزار و طی آن سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به سخنرانی پرداخت.

  سردار سلامی در ابتدای سخنان خود شهادت را سر کرامت یک امت معرفی کرد و گفت: هیچ میدانی برای نشان دادن ایمان از میدان جهاد و شهادت قویتر نیست و شهادت محک آزمون ایمان انسان های معتقد و مؤمن است.

  سردار سلامی قلم عالمان و خون شهیدان را دو عامل حفظ اسلام برشمرد و اظهار داشت: اینکه اسلام توانسته است شرق و غرب عالم را چه در صدر اسلام و چه امروز در تسخیر تعالیم نورانی خود قرار دهد از قلم و بیان و شمشیر مردانی است که برای حفظ هویت اسلام و دفاع از مکتب و ترویج معارف آن زندگی و مال و خانه و کاشانه خویش را در راه خدا هدیه کرده اند.

  وی افزود: اگر شهیدان ما نبودند امروز کوچه ها و خیابان ها و بیابان های ما تحت اشغال مستکبران و متجاوزان بود و از صحنه زیبای کرامت و شرافت و عزت خبری نبود.

  سردار حسین سلامی اسلام را برنده نبرد با کفر دانست و اذعان کرد: به فضل الهی و با ایستادگی و ثبات قدم مردان این سرزمین و بیداری مردان دیگر بلاد اسلامی صحنه نبرد بین اسلام و کفر در زیباترین شکل خود در حال فتح است به گونه ای که صدای شکسته شدن استخوان های دشمنان در میان رد و بدل شدن شمشیر مجاهدان اسلام را می شنویم.

  جانشین فرمانده کل سپاه تعداد بالای شهدای این شهر را نشان دهنده وفاداری و تعهد و ثبات قدم مردم کوشک دانست و گفت: شهدا باعث شدند حصاری قدرتمند از امنیت در تمام مرزهای این سرزمین کشیده شود؛ نزدیک به چهل سال است که دشمنان بزرگ اسلام در ایران نقشه های وسیع، توطئه های پیچیده و سیاست های بسیار ویرانگر برای شکست ملت ایران طراحی و پپاده کرده اند اما از درون این همه فتنه و تحریم و هجوم به ارزش های اسلامی تا به امروز جز شکست های پی در پی هیچ توفیقی نیافتند.

  وی افزود: ما در حال پیشرفت هستیم و تمرکز دشمن را از این سرزمین بر هم زده ایم و نظم کهنه ای که دشمن ساخته بود تا بر سرنوشت مسلمانان حاکم شوند را فرو پاشانده ایم.

  سردار سلامی به موفقیت های انقلابیون در یمن و بحرین ولبنان و ... اشاره کرد و ابراز داشت: داستان امکان انتخاب گزینه نظامی برای دشمنان ما در هر سطحی یک داستان باطل شده و یک خیال واهی به گورستان سپرده شده است.

  مسئول عملیات قرارگاه دریایی نوح (ع) در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: اطمینان می دهیم به فضل الهی هیچ تهدیدی امنیت این سرزمین را نمی تواند به مخاطره بیندازد. 

  وی افزود: توان این سرزمین امروز به اندازه ای که با هر قدرت بزرگی در سطح منطقه و جهان درگیر شود و پیروزی را به نام خود ثبت کند ایجاد شده است.

  سردار سلامی در پایان سخنان خود ایمان، روح ولایی و تبعیت از ولی فقیه را عوامل قدرت ملت ایران معرفی کرد و گفت: ملتی که بر ولایت تکیه کند و تکیه گاه خویش را درخشش نور ولایت قرار دهد در هیچ صحنه ای از هیچ دشمنی آسیب نخواهد دید اما ملت هایی که تکیه گاهشان را جز ولایت قرار می دهند حتی وقتی انقلاب می کنند تضمینی برای حفظ دستاوردهایشان وجود ندارد.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران