فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
با گزارش ها و مطالب متنوع …
شماره 288 نشریه حیات طیبه …
شماره 287 نشریه حیات طیبه …
شماره 286 نشریه حیات طیبه …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت 13:55 شماره: 131128
  نسخه چاپی RSS
روح ایمان و سلحشوری رزمندگان سبب اقتدار نظام اسلامی در دنیا شده است

روح ایمان و سلحشوری رزمندگان سبب اقتدار نظام اسلامی در دنیا شده است

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه روح ایمان و سلحشوری رزمندگان سبب اقتدار نظام اسلامی در دنیا شده است، بیان کرد: استکبار جهانی جرأت حمله به ایران اسلامی را ندارد.

به گزارش خبرگزاری حیات، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در دیدار با فرمانده و شورای تیپ نیروی ویژه میرزا کوچک نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پاسداران نیروهای مخلص نظام جمهوری اسلامی هستند، اظهار کرد: مردم با وجود رزمندگان در میدان‌های رزم و در دفاع از حریم ولایت آرامش پیدا می‌کنند.

وی به حضور حافظان حدود الهی در نقاط مختلف کشور اشاره کرد و افزود: رزمندگان در برابر شیطان‌های بزرگ و کوچک ایستادند و از نظام اسلامی دفاع کردند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه گیلان 8 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی با جانفشانی رزمندگان به ثمر نشسته است.

قربانی به در مقابل همدیگر قرار گرفتن دو گروه حق و باطل اشاره کرد و افزود: در طول زمان قابیل در برابر هابیل، ابراهیم(ع) در برابر بت‌پرستان، نوح(ع) در مقابل مشرکان زمان خود، موسی(ع) در برابر فرعون، عیسی(ع) در مقابل مترفین، پولداران و خوش‌گذران عصر خود و حضرت محمد(ص) در برابر کفار قریشی که به فکر زندگی دنیایی بودند، ایستادند.

وی با اشاره به صف‌آرایی ناکسین، مارقین و ... در مقابل امام علی (ع)، بیان کرد: معاویه و بنی‌امیه در مقابل امام حسن(ع) و امام حسین(ع) ایستادند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به ایستادگی امام(ره) و مقام معظم رهبری در برابر استکبار جهانی در عصر حاضر اشاره کرد و یادآور شد: پیروان باطل همیشه بسیار بودند و پیروان حق و عدالت کم هستند.

قربانی با بیان اینکه دنیای کفر در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف‌آرایی کرده است، خاطرنشان کرد: مزدوران گروه‌های باطل به تشویق‌های دنیایی دل‌ خوش کردند و مشاهده می‌کنیم عربستان جنگ نیابتی را آغاز کرده و از کشورهای مختلف مزدور استخدام می‌کند.

وی، جهادگران در راه خدا را با ایمانی راسخ خواند و اظهار کرد: فرزندان انقلاب اسلامی مانند حضرت ابوالفضل(ع) برای رضای خدا جهاد می‌کنند.

امام جمعه رشت، آرمان رزمندگان در راه خدا را امام حسین(ع) عنوان کرد و افزود: رزمندگان تلاش می‌کنند رضایت مقام معظم رهبری را جلب کنند.

قربانی با اشاره به اینکه روح ایمان و سلحشوری رزمندگان سبب اقتدار نظام اسلامی در دنیا شده است، بیان کرد: استکبار جهانی جرأت حمله به ایران اسلامی را ندارد.

وی به شهادت سردار همدانی، امیر صیادشیرازی و ... در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: میرزا کوچک جنگلی در روزگار تاریک قیام کرد و اکنون راه او ادامه دارد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه رزمندگان تحت امر امام(ره) و مقام معظم رهبری در تمام مواقع از آمادگی لازم برخوردارند، تصریح کرد: ملت‌های سوریه و عراق با پشتیبانی ایران در مقابل داعش، افراد خودفروخته و مزدوران جنگ نیابتی استقامت می‌کنند.

قربانی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جامعه جهانی را بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی به عنوان قطب قدرت در جهان مطرح است.

وی، بهشت را وعده خداوند به رزمندگان خواند و یادآور شد: فرمانده رزمندگان ما خداوند، پیامبر اکرم(ص)، امامام(ع) و در عصر کنونی ولی فقیه است و تا پایان جای تابع ولایت هستیم.

امام جمعه رشت با اشاره به موفقیت رزمندگان در سوریه، عراق و یمن، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با ارائه مشاوره شیاطین را از کشورهای منطقه دور کنیم، حکومت اسلامی را در کشورها مستقر کرده و زمینه‌ساز ظهور امام عصر (عج) شویم.

انتهای پیام/
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

جمعه 4 فروردین 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

شهید "حبیب‌الله کریمی"، مبتکر ساخت سکوی توپ‌های دوربرد در هور

جانشین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
با ادامه دادن راه شهدا می‌توانیم انقلاب اسلامی را تا ابد، از هر گزندی حفظ کنیم

این لباس را تا 88/8/8 از تن من بیرون نمی آورم

امنیت، رکن اساسی پیشرفت کشور و نیروی انتظامی رکن تأمین امنیت است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران به مقام شامخ شهدای یاسوج ادای احترام کرد

نظر شما