در حال بارگذاری ...
 • ملت در برابر متجاوزان براساس وظیفه انسانی و شرعی به دفاع برخاست


  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت:یکایک اشخاص و هر ملت باید از سرزمین و استقلال خود در همه مواقع دفاع کند. ملت ما نیز در برابر متجاوزان براساس وظیفه انسانی و شرعی به دفاع برخاست.

  به گزارش خبرگزاری حیات، حسن تیموری با اشاره به ضرورت مستند سازی پیرامون نقش رزمندگان آذربایجان‌غربی در طول هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: اقدامات صورت گرفته در این سازمان مبنی بر ثبت اسناد، شناسنامه‌دار کردن عملیات‌ها، برگزاری محافل فرهنگی، چاپ و انتشار کتب ادبی و پژوهشی با محوریت دفاع مقدس مستلزم همکاری آحاد مردم و دست‌اندرکاران است. در سایه کار جمعی و تعامل مضاعف می‌توان هشت سال دفاع مقدس را به بهترین شکل برای آحاد مردم به تصویر کشید.

  وی افزود: جوانان کشور بدون هیچ چشم‌داشتی قله‌های ایثار و شهادت را در نوردیدند به طوری که از این رهگذر دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشتند و دفاع مقدس به محور اتحاد تبدیل شده است. تحمیل جنگ هشت ساله به ایران اسلامی دومین موج اتحاد و حرکت مردمی را در پی داشته است. یکایک اشخاص و هر ملت باید از سرزمین و استقلال خود در همه مواقع دفاع کند. ملت ما نیز در برابر متجاوزان براساس وظیفه انسانی و شرعی به دفاع برخاسته است.

  تیموری با اشاره به اینکه امروز نیز برای دفاع از آرمان‌ها، ارزش‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید گام برداشته شود گفت: تنها راه برای اقدام در این زمینه زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است.مردم غیور ایران اسلامی از حق خود که استقلال سرزمین همچنین هویت دینی و ملی بود تا پای جان دفاع کردند.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران