در حال بارگذاری ...
 • دانش‌آموزان ایرانی در دفاع مقدس معادلات نظامی را به هم ریختند


  نویسنده کتاب «پایی که جا ماند» گفت: دانش‌آموزان ایرانی در ۸ سال دفاع مقدس معادلات نظامی دشمن را به هم ریختند.

  به گزارش خبرگزاری حیات، سید ناصر حسینی صبح امروز در اجلاسیه شهدای دانش‌آموز و فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: دشمن از قلب جوانانی کینه دارد که خود را برای این کشور فدا می‌کنند، آنها خودشان می‌دانند که اگرچه بتوانند قلب راکتور عراق را پر کنند، اما با قلب جوانان انقلابی این کشور نمی‌توانند کاری کنند.

  وی افزود: دشمن از کسانی عصبانی است که یک زمانی در لشکر صدام به دلیل سن و سال کمشان به آنها "لشکر بچه‌ها" می‌گفتند و از طرفی می‌دانستند که همین بچه‌های قد و نیم قد معادلات نظامی آنها را به هم ریخته‌اند.

  نویسنده کتاب "پایی که جا ماند" با اشاره به خاطراتی از آزار و اذیت رزمندگان ایرانی در زندان‌های رژیم بعثی عراق، بیان کرد: دشمن بعثی در 8 سال دفاع مقدس این دشمنی نیست که در رسانه ملی یک مشت آدم‌های ترسو، ابله و بزدل نمایش داده می‌شود.

  حسینی با بیان اینکه اگر بعثی آن روز را شناختید حتما داعش امروز را هم می‎شناسید، تصریح کرد: آنها کسانی بودند که از ابتدای عمر با نفرت از عجم و ایرانی در دامن مادرانشان پرورش داده می‌شدند، بنابراین زمانی که در مقابل ایرانی‌ها قرار می‌گرفتند با تمام نفرت می‌جنگیدند.

  وی ابراز کرد: اما همین بچه‌های قد و نیم قد ایرانی که قبل از رسیدن به سن تکلیف، به سن تشریع رسیده بودند، معادلات دشمن را به هم ریختند.

  نویسنده کتاب "پایی که جا ماند" گفت: نسل ما دهه شصتی‌ها، نسلی که روزی قهرمان کتاب‌هایمان پترس بود، امروز معادلات نظامی دشمن را با خداباوری و ولایت مداری به هم می‌ریزد و دشمن از همین عشق ناراحت و عصبانی است.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران