در حال بارگذاری ...
 • برگزاری یادواره 1100 شهید ملایر با حضور سردار سلیمانی


  مسئول کمیسیون شاهد شورای اسلامی شهر ملایر از برگزاری یادواره سرداران، امیران، فرماندهان و یک‎هزار و 100 شهید ملایر با حضور سردار سلیمانی خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری حیات، اکبر هاشمی با اشاره به برگزاری یادواره سرداران، امیران، فرماندهان و یک‎هزار و 100 شهید ملایر اظهارداشت: این مراسم با حضور سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه این برنامه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس طراحی و اجرا می‎شود، گفت: حاج صادق آهنگران نیز به‌ عنوان مداح در این برنامه حضور می‎یابد.

  مسئول کمیسیون شاهد شورای اسلامی شهر ملایر از برگزاری این برنامه در روز اول مهرماه خبر داد و مکان آن را میدان استقلال و سالن ورزشی الغدیر ملایر عنوان کرد.

  وی از نصب تصاویر یک‎هزار و 100 شهید والامقام شهرستان ملایر در سطح شهر خبر داد و اظهار داشت: این تصاویر به‌ صورت بنر چاپ‌ شده و نصب خواهد شد.

  هاشمی از برگزاری این برنامه در طول سال با حضور باشکوه مردم سخن به میان آورد و افزود: مردم ما ثابت کرده‎اند که یاد و راه شهدا را دنبال می‎کنند و عزت خود را در این مسیر می‎دانند.

  *یادواره‎های شهدا بستر تبیین اهداف انقلاب
  وی یکی از راه‎های زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا را برگزاری یادواره‎ دانست و افزود: تبیین و تشریح اهداف والای شهدا و توجه به وصایای آنها یکی از موضوعاتی است که در این یادواره‎ها مورد توجه قرار می‎گیرد.

  مسئول کمیسیون شاهد شورای اسلامی شهر ملایر با اشاره به حضور پرشور نسل جوان در این برنامه‎ها، آن را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: نسل جوان نشان داده در راه شهدا باقی می‎ماند و در این مسیر از هیچ تلاش و جهادی دریغ نخواهد کرد.

  وی در پایان تنها راه سعادت کشور را حرکت در مسیر شهدا و تبعیت از ولایت فقیه دانست و گفت: باید با اتحاد و انسجام در راه تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و اهتزاز پرچم پرافتخار اسلام در جهان وارد عرصه شویم.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  فاجعه منا کشتاری سازمان‌یافته بود 

  فاجعه منا کشتاری سازمان‌یافته بود 

  دبیرکل جمعیت دانشجویی حقوق بشر اسلامی گفت: برای این فاجعه بین‌المللی همه امت اسلام باید یک کمیته حقیقت‌یاب تشکیل دهند تا بتواند اصل موضوع را تشخیص دهند زیرا فاجعه منا کشتاری سازمان یافته و نسل‌کشی مسلمانان بود. 

  |

  نظرات کاربران