فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
شماره 290 هفته‌نامه «حیات …
شماره 289 نشریه حیات طیبه …
شماره 288 نشریه حیات طیبه …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر یکشنبه 21 شهریور 1395 ساعت 9:38 شماره: 129973
  نسخه چاپی RSS
همایش نکوداشت اسوه های ایثار برگزار شد

همایش نکوداشت اسوه های ایثار برگزار شد

همایش نکوداشت اسوه های ایثار ویژه همسران و فرزندان شهدای ناجا با حضور مسئولان کشوری و لشکری و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ناجا در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری حیات، همایش نکوداشت اسوه های ایثار ویژه همسران و فرزندان شهدای ناجا با حضور سردار فتحی، جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ناجا در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) برگزار شد

سردار دکتر انصاری در این همایش گفت: خانواده شهدا و ایثارگران همواره می بایست مورد تکریم و احترام قرار گیرند و بازدید از آن عزیزان بصورت مداوم باید انجام شود تا ضمن زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر از خانواده های آنها نیز به نحو شایسته دلجویی و قدردانی گردد.
قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: نیروی انتظامی در رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با بهره گیری از تمام امکانات و استعدادهای بالقوه و بالفعل سازمانی و حمایت فرماندهان و مسئولین خود بسیار موفق بوده و قدم های خوبی را در این راه برداشته اند که قابل تقدیر و تشکر است. از نمونه این کارها،‌ همین نکوداشت اسوه های ایثار می باشد که به صورت مداوم در حال برگزاری است و در این مراسم از خانواده های معظم شهدای ناجا تجلیل به عمل می آید که علاوه بر ارتقای روحیه آن عزیزان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیز تأثیر به سزایی دارد و باید این برنامه ادامه یابد تا ان شاء الله به نتیجه اثر بخش و مطلوبی که مدنظر است برسد.

سردار فتحی در ادامه این همایش ضمن عرض خیر مقدم و تشکر و قدردانی از دست اندکاران این برنامه که روحیه معنوی والایی دارد گفت: این توفیق بزرگی است که در جوار بارگاه امام رضا(ع) عرض ارادت به شما خانواده های معظم شهدا داشته باشیم.

وی افزود: شهدای عزیز ناظر ما هستند و بر همه چیز آگاه هستند، امروز هم اگر توفیق داریم تا به عنوان کشوری امن و نظامی مقتدر در دنیا سربلند کنیم به برکت دعای شهدا و خانواده های معظم این عزیزان است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا خاطر نشان کرد: به نیابت از فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و معاونان محترم ایشان در این جلسه حضور دارم و هدف ما عرض تشکر از زحمات و از خودگذشتگی شما خانواده های محترم است.

وی بیان داشت: این که بخواهیم درباره مقام شهید و جایگاه خانواده معظم شهدا صحبتی کنیم با تکلیف و وظیفه ای سنگین روبرو خواهیم شد، چرا که شهدا از جان خود گذشتند و به ما عزت دادند و خانواده شهدا با صبر و استقامت خود به ما درس آزادگی و وارستگی می دهند و اینجاست که وظیفه داریم هم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و هم در ادامه راه پر صلابت شان در کنار خانواده های استوار آنها بایستیم و پیام آنها را به گوش جان بخریم.
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: اگر امروز ما آرامش و امنیت داریم به خاطر شهدای عزیز و خانواده های معظم آنها است و اگر امروز دشمنان ما از تعرض به میهن اسلامی مان واهمه دارند به خاطر فداکاری های شهدای ما است.

سردار فتحی تصریح کرد: پدران، مادران، همسران و فرزندان خانواده های شهدای عزیز که از آنها به اسوه های ایثار یاد می کنیم و این همایش برای نکوداشت این عزیزان برگزار شده پیام آرامش و امنیت را برای مان به ارمغان آورده اند و این هدیه بزرگ و والایی است که به نظام و کشور و نیروی انتظامی اعتبار می بخشد.

وی خاطر نشان کرد: امروزه و در این برهه حساس از زمان جامعه ما نیاز جدی به فرهنگ شهید و شهادت دارد تا بتوانیم مقابله ای هوشمندانه و مدیریت شده در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان و معاندان داشته باشیم.

وی تاکید کرد: در رابطه با انحراف های فرهنگی و تهاجم فرهنگی باید تبلیغ از شهادت و شهدا داشته باشیم و یاد آنها را زنده نگه داریم، برای بیمه کردن نظام برای تقویت فرهنگ و نظام یاد آنها را زنده نگه داریم.

سردار فتحی اظهار داشت: فرماندهی معظم کل قوا بیانات زیادی در این رابطه داشته اند که به سخن ایشان اکتفا می کنم که یاد شهیدان نباید در جامعه ما از ذهن خارج شود یاد آنها را زنده نگه داریم مسئولان هم این کار را باید بکنند.

وی گفت: آنچه مسلم است این که یکی از نیازهای کشور زنده نگه داشتن یاد شهیدان است و بزرگداشت شهدا برای آینده کشور حیاتی است.
 
انتهای پیام/
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

پنج‌شنبه 10 فروردین 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
تصاویر مرتبط
همایش نکوداشت اسوه های ایثار ویژه همسران و فرزندان شهدای ناجا همایش نکوداشت اسوه های ایثار ویژه همسران و فرزندان شهدای ناجا
مرتبط

اولویت اصلی بنیاد رضایت ایثارگران و حفظ و ارتقاء سلامت آن‌هاست

تشریح و تبیین فعالیت‌های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران

وظیفه شاعر متعهد نشان دادن تمایز اسلام جهاد و شهادت با اسلام دروغین است

ایمان، اعتماد و بینش جهادی سرمایه‌های اجتماعی جامعه ایثارگری هستند

قائم مقام بنیاد شهید وامور ایثارگران:
سرمایه های انسانی ایثارگران را با آموزش توسعه دهیم

نظر شما