فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه استان ها چهارشنبه 17 شهریور 1395 ساعت 12:26 شماره: 129850
  نسخه چاپی RSS
 همایش تاثیر انقلاب ایران در بیداری اسلامی جوامع غربی در تربت حیدریه برگزار شد 

 همایش تاثیر انقلاب ایران در بیداری اسلامی جوامع غربی در تربت حیدریه برگزار شد 

همایش تاثیر فرهنگ انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی جوامع غربی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید ظهیر حسن نقوی دبیر کل و عضو هئیت موسس سازمان دانشجویان مسلمان جهان، موسس و امام جمعه مسجد امام علی (ع) در شمال کالیفرنیا در شهرستان تربت حیدریه برگزار شد. 

به گزارش خبرگزاری حیات مشهد مقدس، همایش تاثیر فرهنگ انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی جوامع غربی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید ظهیر حسن نقوی دبیر کل و عضو هئیت موسس سازمان دانشجویان مسلمان جهان، موسس و امام جمعه مسجد امام علی (ع) در شمال کالیفرنیا، مسئولین ادارات و نهادها، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت حیدریه و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در سالن شهید تندگویان این شهرستان برگزار شد. 

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید ظهیر حسن نقوی در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این همایش و خوش آمد گویی به خانوادهای معظم شاهد و ایثارگر، اظهار کرد: رمز پیروزی در جنگ هشت سال دفاع مقدس عزم ملی، مدیریت جهادی و ولایت پذیری است و اگر روحیه شهادت و جانبازی نبود، امروز ما نمی توانستیم استقلال خود را حفظ کنیم. 

وی افزود: همچنین نمی توانستیم در دل کشور کفر فرهنگ مقدس ایثار و شهادت و اسلام ناب محمدی را ترویج دهیم در همین راستا باید مراقب باشیم که ارزش های انقلاب اسلامی کوچک شمرده نشوند. 

موسس و مدیر شبکه جهانی ولایت usa و دبیر موسسه المصطفی کالیفرنیا ادامه داد: ما باید با مدیریت صحیح انسان های گمنام را به قهرمانان بزرگ تبدیل کنیم و با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری راه جانبازان و شهدا را ادامه دهیم. 

وی برقراری امنیت در کشور را مدیون شهدا، جانبازان و رزمندگان دانست و گفت: نیروهای ارزشی در نظام اسلامی، ایثارگران و شهدا در هشت سال دفاع مقدس رزمشان در میدان جنگ، استقامت در دوران جنگ و وفاداریشان به نظام و رهبری را اثبات کرده اند. 

حجت الاسلام و المسلمین سید ظهیر حسن نقوی عنوان کرد: شهدا با تاسی از بزرگ آموزگار جهاد و شهادت رسالت خود را انجام دادند و مردم و مسئولین باید قدردان خدمات و جانفشانی آنان باشند. 

وی رهبری را نعمتی بزرگ و هدایتگر جامعه اسلامی عنوان و اطاعت بی چون و چرا را از ولایت را وظیفه تک تک مسئولین نظام دانست. 

انتهای پیام/ 
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

معتمدین معین، پل ارتباطی بین بنیاد و جامعه ایثارگری هستند

تشریح برنامه های بنیاد استان ایلام به مناسبت روز جانباز

کلید پیروزی ها رزمندگان اسلام در سوم خرداد رقم خورد

برگزاری آیین گرامی‌داشت شهید «عبدالصالح زارع» در قم

سرکشی از خانواده شهید «نصرالله حیدرخانی»

نظر شما