در حال بارگذاری ...
 •  سومین پویش مطالعاتی با موضوع خاطرات شهدای مدافع حرم در مشهد مقدس 


  سومین پویش مطالعاتی با موضوع خاطرات شهدای مدافع حرم و با هدف رشد فرهنگ کتابخوانی در مشهد مقدس آغاز شد. 

  به گزارش خبرگزاری حیات مشهد مقدس، سومین پویش مطالعاتی با موضوع خاطرات شهدای مدافع حرم و با هدف رشد فرهنگ کتابخوانی و آشنایی با محصولات فرهنگی که از دهه کرامت در مشهد مقدس آغاز شده بود تا پایان مهرماه جاری ادامه دارد. 

  تاکنون دو پویش مطالعاتی با محوریت کتاب های «دختر شینا» و «رویاهای نیمه شب» در مشهدالرضا برگزار شده است و سومین پویش نیز با موضوع خاطرات شهدای مدافع حرم و کتاب «دخیل عشق» در حال برگزاری است که علاقه مندان می توانند تا پایان مهر ماه سال جاری برای شرکت در این پویش شرکت کنند. 

  کتاب دخیل عشق مربوط به خاطرات یکی از شهدای مدافع حرم است و از طریق فرهنگسراها و کتاب فروشی های معتبر به فروش می رسد و افراد از طریق مطالعه کتاب به پویش مطالعاتی این کتاب پیوسته و در صورت علاقه مندی در مسابقات مربوطه شرکت خواهند کرد. 

  شایان ذکر است، در پایان این پویش به 128 برگزیده این دوره، کمک هزینه خرید محصولات ایرانی پرداخت می شود. 

  گفتنی است، علاقه مندان برای ارتباط بیشتر و دریافت اطلاعات دقیق از پویش مطالعاتی «دخیل عشق» می توانند به کانال تلگرامی این پویش به آدرس https://telegram.me/hamebahambekhanim مراجعه کنند. 

  انتهای پیام/  
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  مستند رادیویی شهید حسن دانش

  مستند رادیویی "شهید حسن دانش"

  رادیو قرآن در آستانه سالروز فاجعه منا به تولید مستند درباره شهدای مهاجر الی‌الله پرداخته که در این گزارش مستند شهید حسن دانش تقدیم می‌شود.

  |

  نظرات کاربران