در حال بارگذاری ...
 • شهدای مدافع حرم، اسوه های مقاومت و نماد ولایت پذیری هستند


  جانشین فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: شهدای مدافع حرم، اسوه های مقاومت و نماد ولایت پذیری هستند و امروزه به برکت مجاهدت این شهیدان، امنیت و آرامش در جامعه حاکم است.

  به گزارش خبرگزاری حیات، سردار اسکندر مومنی در دیدار و گفتگو با خانواده شهید مدافع حرم "سردار شهید حاج عباسعلی علیزاده" ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: شهدای مظلوم و با غیرت مدافع حرم نشان دادند که آن چه برای آنان اهمیت دارد، حفظ اسلام ناب محمدی (ص) و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

  وی خاطر نشان کرد: اگر شهدای مدافع حرم نبودند برابر فرمایشات مقام معظم رهبری هم اکنون می بایست در مرزهای ایران اسلامی با مزدوران آمریکا مبارزه می کردیم.

  جانشین فرمانده ناجا،تصریح کرد: شهدای مدافع حرم با شهادت خود، پیامی به دشمنان قسم خورده انقلاب و مستکبران عالم دادند چنانچه هرگاه بخواهند، تهدیدی را بر علیه کشوری مسلمان عملی کنند،با جوابی کوبنده از سوی رزمندگان اسلام مواجه خواهند شد.

  سردار مومنی،خاطر نشان کرد: شهدای مدافع حرم، اسوه های مقاومت و نماد ولایت پذیری هستند و امروزه به برکت مجاهدت این شهیدان، امنیت و آرامش در جامعه حاکم است.

  براساس گزارش سایت پلیس، در پایان این دیدار، لوح سپاس و هدیه از سوی جانشین فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده انتظامی استان مازندران به خانواده شهید اهداء شد.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران