در حال بارگذاری ...
 • بهره گیری از تمام ظرفیت های بنیاد خراسان رضوی در خدمت رسانی به ایثارگران


  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بنیاد استان در کنار تمام نقاط قوت خود همچنان ظرفیت های خالی دارد که ما باید از این ظرفیت ها جهت خدمت به جامعه ایثارگری استفاده کنیم. 

  به گزارش خبرگزاری حیات مشهد مقدس، عابدین عابدی مقدم در مراسم بزرگداشت هفته دولت که در حسینیه شهدای این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت و روز کارمند، بنیاد استان به عنوان یکی از دستگاه های برتر کشوری و استانی در حوزه عملکرد معرفی شده است. 

  وی افزود: این موفقیت حاصل زحمات و تلاش های پرسنل و کارمندان این نهاد است و این برتری در واقع تجلیلی از زحمات آنان است. 

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی عنوان کرد: خدمت رسانی به همنوع کاری پسندیده و شایسته ای است که اگر آن فرد دارای مقام و جایگاهی هم باشد، کمک کردن به او ارزشمندتر می شود. 

  وی عنوان کرد: جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از جمله انسان های دارای جایگاه و ارزشمندی هستند که خدمت خادمان جامعه ایثارگری در مقابل ایثار و گذشتی که آنان کردند اندک و ناچیز است. 

  عابدی مقدم با بیان اینکه روز کارمند به تلاش، اخلاص، عمل و توجه بستگی دارد، خاطر نشان کرد: بنیاد استان در کنار تمام نقاط قوت خود همچنان ظرفیت های خالی دارد که ما باید از این ظرفیت ها جهت خدمت به جامعه ایثارگری استفاده کنیم. 

  وی با تاکید بر خدمت رسانی به خانواده های معزز شاهد و ایثارگر در ساعات اداری و غیر اداری بیان کرد: هر عضوی از جامعه ایثارگری که به ما مراجعه می کند باید بر اساس قانون به آنها کمک کرد و برای آنان مشاوری امین و دلسوز بود، امیدواریم خدمت رسانی‌های امروز ما گوشه ای از دین‌مان را به این خاندان معزز ادا کند. 

  انتهای پیام/ 

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران