در حال بارگذاری ...
 • دویست و شصت و دومین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» منتشر شد


  دویست و شصت و دومین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» روز جمعه 29 مرداد ماه 95 منتشر شد.

   به گزارش خبرگزاری حیات، دویست و شصت و دومین شماره نشریه «حیات طیبه» منتشر شد. در این شماره می‌خوانید: «شاخص‌های دولت مطلوب»، «استقلال و تمامیت ارضی کشور به علت ایثار ایثارگران است»، «دیدار حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد»، «جشنواره داستانک های ایثار و شهادت»، «کفش‌های نو»، «شعله کینه صهیونیسم»، «عراقی ایستاده شهید شد»، «پدر زیر بار فشارها و تهمت‌ها به مبارزه با قاتلان مردم پرداخت»، «کارکرد مبارزاتی او فوق العاده عمیق بود»، «اصغر وصالی طهرانی فرد»، «گذری بر روزهای خونین پاوه»، «آزادگان با مقاومت و رشادت خود جهاد کبیر را به تصویر کشیدند»، «پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت موفقیت چشمگیر داوطلبان شاهد و ایثارگر در کنکور سراسری»، «فرهنگ ایثار و شهادت ایران اسلامی را ضربه ناپذیر کرده است»، «تشریح برنامه‌های بنیاد در موضوع بیمه و خدمات درمانی ایثارگران»، «آغاز فعالیت سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر»، «دیدار با تمامی اعضای جامعه ایثارگری در برخی استان‌ها کامل شده است»، «برنامه‌های بنیاد برای اشتغال ایثارگران»، «استان هرمزگان شهرستان رودان-گلزار مطهر شهدای دهبارز» و ... .

  برای مشاهده هفته نامه، لطفاً فایل را از قسمت ضمائم همین صفحه دانلود کنید. 
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  برنامه یک روز رهبر معظم انقلاب

  برنامه یک روز رهبر معظم انقلاب

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای فیلمی ویژه از «برنامه کاری رهبر معظم انقلاب در طول یک روز» رهبر معظم انقلاب را منتشر کرد.

  |

  پیگیری بُعد حقوقی فاجعه منا توسط دادستان‌کل‌ کشور انجام می‌شود

  پیگیری بُعد حقوقی فاجعه منا توسط دادستان‌کل‌ کشور انجام می‌شود

  معاون دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: رئیس قوه قضائیه اقدام در مورد پیگیری فاجعه منا را به دادستانی کل کشور محول کرده و دادستان که وظیفه مدعی‌العمومی را برعهده دارد در این راستا جلسات متعددی با نهادهای ذیربط از جمله وزارت خارجه برگزار کرده است.

  |

   شهادت تزریق خون به پیکر جامعه است 

   شهادت تزریق خون به پیکر جامعه است 

  رئیس کمیسیون ویژه نظارت، امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: اگر روحیه ایثار و شهادت در جامعه نباشد تمام ارزش هایی که ناشی از روحیه دفاعی، جهاد، غیرت و عصبیت دینی است به مرور از بین می رود. 

  |

  از عشق به امام خمینی تا اصرار برای حضور در جبهه

  از عشق به امام خمینی تا اصرار برای حضور در جبهه

  جهادگر شهید صدری عاشق حضرت امام بود و زمانی که شنید امام خمینی(ره) بچه‌های سپاه را خیلی دوست دارد، شب و روز داوطلبانه به سپاه می‌رفت و عاشقانه با برادران سپاه همکاری می‌کرد.

  |

  نظرات کاربران