فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
شماره 290 هفته‌نامه «حیات …
شماره 289 نشریه حیات طیبه …
شماره 288 نشریه حیات طیبه …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه استان ها سه‌شنبه 19 مرداد 1395 ساعت 13:25 شماره: 128945
  نسخه چاپی RSS
 150خشت طلای اهدایی جامعه ایثارگری خراسان رضوی راهی عتبات عالیات شد 

 150خشت طلای اهدایی جامعه ایثارگری خراسان رضوی راهی عتبات عالیات شد 

رئیس ستاد عتبات و عالیات خراسان رضوی گفت: در سه ماهه نخست امسال با مشارکت جامعه ایثارگری خراسان رضوی بالغ بر 150 خشت طلا برای ایوان های حرم خریداری و مبلغ 200 میلیون تومان نیز برای مرقد کاظمین جمع آوری شد. 

جعفر دهنوی، رئیس ستاد عتبات و عالیات خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار حیات مشهد مقدس در خصوص فعالیت های این ستاد اظهار کرد: شهدای والامقام ما در هشت سال دفاع مقدس آرزوی خدمت به حرمین شرفین داشتند لذا ما نیز به عنوان ادامه دهندگان راه این عزیزان در جهت توسعه مکان های مقدس حرکت می کنیم. 

وی افزود: از جمله اقدامات ما می توان ه جذب مشارکت های مردمی، تغذیه، اسکان و مدیریت مراسم اربعین در خراسان رضوی اشاره کرد. 

رئیس ستاد عتبات و عالیات در خراسان رضوی ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان به دو شیوه مشارکت های عمومی در سطح استان را جمع آوری می کند و هر پروژه یا طرح پیشنهادی خود را به ستاد مرکز ارسال می کند؛ روش دوم به صورت مدیریت پروژه است که بر مبنای توان استان پروژه ها واگذار می شود. 

وی با بیان اینکه اصل کار فرهنگی در ستاد به عنوان نماد وحدت بین ملت های مسلمان است، عنوان کرد: خراسان رضوی در این زمینه خوشبختانه پیشرو بوده به شکلی که در حال حاضر صحن مبارک حضرت علی(ع) در نجف، یک صحن به نام حضرت فاطمه(س) نیز احداث شده که فضای معنوی و مساحت علوی را بسیار وسعت بخشیده است. 

دهنوی ادامه داد: با این اقدام زائران حرم حضرت علی(ع) می توانند با آسایش و آسودگی خاطر بیشتری به زیارت بپردازند. 

وی تصریح کرد: از جمله فعالیت های عملی ستاد در بحث توسعه حرمین شرفین می توان به احداث صحن عقیله بنی هاشم، ترفیع گنبد امام حسین(ع) و توسعه اطراف ضریح امام حسین(ع) تحت عنوان طرح یا حسین(ع) با مشارکت جامعه ایثارگری استان در حال اجرا است. 

رئیس ستاد عتبات و عالیات در خراسان رضوی عنوان کرد: همچنین با مشارکت خانواده های ایثارگر به مناسبت دهه کرامت و خشنودی حضرت رضا(ع) و حضرت معصومه(س) مرقد امام جواد(ع) بحث تو سعه حرم را دنبال می کنیم. 

وی گفت: در سه ماهه نخست امسال با مشارکت جامعه ایثارگری خراسان رضوی بالغ بر 150 خشت طلا برای ایوان های حرم خریداری شد و مبلغ 200 میلیون تومان نیز برای مرقد کاظمین جمع آوری شد. 
دهنوی ابراز کرد: همچنین بحث توسعه حرم امامین و جوادین به دنبال احداث صحن امام رضا(ع) هستیم. 

وی اظهار داشت: امروز دنیا متحیر حضور عظمت و قدرت ایران است که چگونه کشوری که زمانی تمام دنیا می خواستند جلوی فعالیتش را بگیرند امروز در مسیر پیاده سازی مدیریت اسلامی کامل حرکت می کند. 

انتهای پیام/
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

چهارشنبه 9 فروردین 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

مراسم تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا در قم برگزار شد

تشریح ویژه برنامه های روز بزرگداشت شهدا در شهرستان های تهران

ویزیت تخصصی جانبازان قطع عضو مازندران برگزار شد

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت علوم:
15 نخبه ایثارگر در جشنواره «جایزه ملی ایثار» مورد تقدیر قرار می گیرند

شهدا عزت را برای انقلاب اسلامی به ارمغان آوردند

نظر شما