در حال بارگذاری ...
 • برپایی موزه شهدا در منزل پدر شهید مشهدی


  معاون فرهنگی شهردار منطقه 10 مشهد مقدس از افتتاح موزه شهدای محله ولیعصر این منطقه خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه این مجموعه چهارشنبه دوم تیرماه جاری در منزل پدر شهید اسفندیاری برگزار می شود.

  یوسف اسماعیل زاده در گفتگو با خبرنگار حیات مشهد مقدس اظهار کرد: در فضای بیش از 80 متر از منزل پدر شهید «ولی الله اسفندیاری» یادگاری های پنج شهید حسین دلخواه، مهدی ابراهیمی، ولی الله اسفندیاری، عباسعلی علیمردانی و جواد کوهساری جمع آوری و به نمایش گذاشته می شود.

  وی با بیان اینکه این موزه در محله ولیعصر قاسم آباد مشهد مقدس واقع شده است، افزود: در این مجموعه وصیت نامه، عکس های شهدا قبل از شهادت و یک خاطره از زبان پدر یا مادر شهید در خصوص نکات زندگی این بزرگواران در این محل به نمایش گذاشته خواهد شد.

  معاون فرهنگی شهردار منطقه 10 مشهد مقدس بیان کرد: مراسم افتتاحیه این مجموعه چهارشنبه دوم تیرماه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

  وی اضافه کرد: یکی از برنامه هایی که بعد از افتتاح این مجموعه در دستور کار قرار گرفته است، هماهنگی برای بازدید مدارس و سایر مجموعه های آموزشی از این موزه است.

  اسماعیل زاده ابراز کرد: به دلیل اینکه در نزدیکی این محله مسجدی وجود ندارد، پدر شهید اسفندیاری طبقه همکف منزل خود را وقف مسجد کرده و هر شب نماز جماعت در این محل برگزار می شود.

  وی گفت: همچنین از دیگر فعالیت های این محل می توان به برگزاری مراسم افطاری به همت فعالین فرهنگی و حیرین محله در هر شب از ماه مبارک رمضان اشاره کرد.

  انتهای پیام/

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران