در حال بارگذاری ...
 • تشریح برنامه های یادواره شهدای هفتم تیر در اراک


  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: یادواره شهدای ۷ تیروشهید هاشم سنجانی که ازشیخ وشهدای ۷ تیربوده درسنجان برگزارمی‌‌شود.

  به گزارش خبرگزاری حیات، حجت‌الاسلام عباس هاشمی پیش از ظهرامروز در جلسه نشست ستاد برگزاری روز جهانی قدس و بزرگداشت شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر که در شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزار شد با اشاره به شهدای هفتم تیر و اینکه شهید بهشتی یکی از نقش‌های برجسته در کشور بود که به طرز مظلومانه‌ای به شهادت رسیدند اظهار داشت: شهید بهشتی از افکار والایی برخوردار بود که متولیان فرهنگی باید تلاش کنند این افکار را برای نسل جوان تبیین و تشریح شود.

  وی افزود: شهید بهشتی یکی از مهم‌ترین متفکران انقلاب اسلامی بود که علاوه بر نسل جوان، رفتارها و عقاید وی برای مدیران و مسئولان اجرایی نیز نمونه‌ای بارز و با ارزش است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به نام‌گذاری هفته حقوق بشرآمریکایی گفت: 6 تا 12 تیرماه از سوی مقام معظم رهبری و با توجه به جنایات آمریکا هفته حقوق بشرآمریکایی نامگذاری شد.

  حجت‌الاسلام هاشمی تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر عصر روز هفتم تیرماه همزمان با بیست و یکم ماه مبارک رمضان در مصلی منطقه سنجان اراک و با سخنرانی آیت‌الله محمدی عراقی(اراکی) نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

  وی ادامه داد: تبلیغات مهمترین موضوع برگزاری این یادواره بوده که دستگا‌‌های فرهنگی باید تبلیغات خود را زودتر آغاز کنند، نصب بنر در داخل و ورودی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شهر و نیز توزیع بسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرهنگی وپذیرایی از جمله برنامه‌های برگزاری هرچه بهتر یادمان شهدای هفتم تیر در این شهرستان است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاظرنشان کرد: نمایشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هی از کتاب‌های شهید بهشتی ویادمان شهداء دفاع مقدس در مکان برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر برگزارمی‌‌‌شود.

  ویژه برنامه روز قدس در 100 نقطه از استان مرکزی برگزار می‌شود
  حجت الاسلام هاشمی با اشاره به راهپیمایی روز قدس نیز گفت: راهپیمایی روزقدس در 100 نقطه از شهرستان‌ها و روستاهای استان برگزارمی‌شود.

  وی افزود: راهپیمایی که با ایده واندیشه حضرت امام(ره) بوده اکنون نهادینه شده و این راهپیمایی نه تنها درا یران بلکه در دیگر کشورها نیز هم برگزار می‌شود، ایده‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر که به بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری لبیک گفتن از اهداف دین است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: مسیر راهپیمایی در شهرها و نقاط مختلف استان مشخص شده و همچنین مردم ولایتمدار اراک نیز از میدان شهدا به سمت پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری و میدان سرداران حرکت خواهند کرد و نهایتا در مصلای بیت المقدس اراک به منظور حضور در راهپیمانی شرکت می‌کنند.

  انتهای پیام/

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران