در حال بارگذاری ...
 • فرهنگ جنگ تحمیلی گنجی گران‌بهاست


  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: دوران هشت ساله جنگ تحمیلی یک گنج گران‌بها برای ملت ایران است که باید ابعاد مختلف آن کشف و در اختیار مردم قرار گیرد.

  به گزارش خبرگزاری حیات، سردار عزت الله جعفری در دیدار با اعضای همایش ملی توسعه فرهنگ و سبک زندگی شهدا، با اشاره به ترویج فرهنگ شهادت، اظهار داشت: در رابطه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی شهدا هر میزان کتاب و بسته فرهنگی تهیه شود باز جای کار داریم چراکه این عزیزان افرادی تک‌بعدی نبودند.

  وی افزود: کشف داشته‌های فرهنگ و سبک زندگی شهدا برای جامعه پرتلاطم ما نجات‌بخش است و در این روزگار که هجمه فرهنگی غیرقابل‌باوری از سوی دشمنان متوجه مردم ماست تنها تبعیت از سبک زندگی شهدا ایمن کننده است.

  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی، با اشاره به رفتارهای شهدا در طول زندگی‌شان ابراز داشت: پیرو ولایت بودن، پرهیز از اسباب گناه، ساده زیستی، توجه به معنویات، صبر بر مشکلات همه و همه مواردی هستند که نیاز جامعه ما علی‌الخصوص جوانان است تا بتوانند با خودسازی از گذرگاه پرخطر عمر عبور کنند.

  وی بابیان اینکه راه اسلام و خواست اسلام محور حرکت شهدا بوده است افزود: امروز کسانی سعی دارند تا با تحریف واقعیت راه این عزیزان، تلاش برای اسلام آنها را تلاش برای نفس یا فرد عنوان کنند اما امروز اگر فرزندان ما برای کمک به مردم مظلوم سوریه و عراق جان‌فشانی می‌کنند به تأسی از شهدای دفاع مقدس به‌منظور دفاع از حریم امت اسلامی است.

  همایش ملی توسعه فرهنگ و سبک زندگی شهدا اول خردادماه همزمان با شب نیمه شعبان در محل تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران