در حال بارگذاری ...
 • شهید مطهری رجل بزرگ الهی بود


  نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در دیدار با خانواده شهید مطهری گفت: شهید مطهری رجل بزرگ الهی بود.

  به گزارش خبرگزاری حیات، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار با خانواده شهید مطهری با اشاره به ابعاد گوناگون شخصیتی شهید مطهری، اظهار داشت: شهید مطهری یک شخصیت چندبعدی داشتند، امام خمینی(ره) درباره نوشته‌های شهید مطهری فرمودند همه نوشته‌های ایشان مورد تائید است و از این جمله مشخص می‌شود که امام در ابعاد گوناگون شهید مطهری را مورد تائید قراردادند.

  وی افزود: در ملاقاتی با آیت‌الله سیستانی در چند سال پیش داشتم گفتم که در زمان رعب و یاس رژیم ستم‌شاهی در سال 42 شهید مطهری بود که جرقه کار مسلحانه در موتلفه اسلامی را زد و پیشنهاد اعدام انقلابی حسنعلی منصور را دارد که این مطلب حتی مورد تعجب آیت‌الله سیستانی بود. این مسئله نشان می‌دهد ابعاد مختلف شخصیتی شهید مطهری مغفول مانده است.

  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: آثار شهید مطهری در ابعاد مختلف سیاسی، خانوادگی، علمی، فرهنگی و فلسفی ماندگار است و در عصر حاضر هر زمان در مورد موضوعی بخواهیم استنادی داشته باشیم می‌توان به آثار شهید مطهری اشاره کرد و می‌توان از آن نسخه برداشت.

  وی بابیان اینکه آثار شهید مطهری منبعی غنی است گفت: یکی از افتخارات حزب موتلفه اسلامی این است که شهید مطهری از حزب موتلفه اسلامی بودند و موتلفه اسلامی را تائید کرده و برای آن نسخه می‌نوشتند، حضور شهید مطهری در این حزب از امتیازات بی‌نظیر موتلفه است.

  همچنین در این دیدار بادامچیان نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی نیز در این دیدار اظهار داشت: شهید مطهری رجل بزرگ الهی بود. رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیراً نظام تمدن نوین اسلامی را مطرح فرمودند و شهید مطهری نیز تذکرات ویژه‌ای در این موضوع و ساختن تمدن نوین اسلامی داشتند.

  وی افزود: مقام معظم رهبری تفکرات خالص شهید مطهری را تبیین فرمودند و آن را زنده کرده‌اند.دولت و جامعه باید اسلامی باشد و خداوند را شکر می‌کنیم که در اساسنامه موتلفه اسلامی تشکیل جامعه نمونه اسلامی آمده است.

  نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: شعاری که موتلفه اسلامی برای این دوره انتخاب کرده پیش به‌سوی مجلس کارآمد، دولت کریمه و جامعه نمونه اسلامی است.

  همچنین همسر شهید مطهری نیز در این دیدار اظهار داشت: مرحوم شهید مطهری همواره تأکید داشتند که حق را باید گفت و غیر حق را به مردم نگوییم.

  انتهای پیام/
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران