فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه خبر شنبه 22 اسفند 1394 ساعت 17:31 شماره: 125452
  نسخه چاپی RSS
فرمانده سپاه نهاوند خبر داد

تشییع پیکرمطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس، همزمان باسالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

فرمانده سپاه نهاوند خبر داد
تشییع پیکرمطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس، همزمان باسالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

همزمان باسالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پیکرمطهر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس در نهاوند تشییع و در محل حوزه علمیه برادران خاکسپاری می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری حیات، کامران کریمی فرمانده سپاه نهاوند گفت با اعلام این خبر اظهارداشت: مردم خوب و انقلابی دیار کهن نهاوند همیشه میزبانان خوبی برای استقبال از شهدا بوده‌اند و به همین منظور در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پیکرمطهر یک شهید گمنام در این شهرستان بر روی دستان مردم تشیع و به خاک سپرده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از هفته گذشته تاکنون ایستگاه‌های صلواتی خودجوش مردمی در نقاط مختلف شهر برپاشده و از مردم با چای و خرما پذیرایی می‌کنند و تعدادی نیز پشت ماشین‌ها را به مناسبت ایام فاطمیه شعارنویسی می‌کنند، افزود: از چند روز پیش کمیته‌های مختلف استقبال مردمی از شهید گمنام در شهرستان نهاوند تشکیل‌ شده و قرار است از ورودی‌های شهر از این شهید گمنام استقبال به عمل آید و شب وداع با شهید نیز برگزار شود.

فرمانده سپاه نهاوند در ادامه تاکید کرد: ایستادگی و رشادت مردم نهاوند در دوران انقلاب و دفاع مقدس زبانزد همه بوده است و همان روحیه‌ سبب شد که جوانان و ازجمله شهدای مدافع حرم و جنگ تحمیلی به مدد آن از وطن، ملت و مرزهای این کشور اسلامی دفاع کنند.

کریمی گفت: در حال حاضر محل به خاکسپاری این شهید گرانقدر در حوزه علمیه برادران نهاوند آماده‌ شده است و فضای بسیار معنوی وخوبی برای دوستاران انقلاب و شهدا در این مکان به وجود آمده است.

وی با اشاره به تینکه هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پیکر مطهر و پاک این شهید سرافراز در روز یک‌شنبه بر روی دستان مردم ولایت مدار و شهیدپرور نهاوند تشییع می‌شود، تصریح کرد: روز شنبه بعد ازظهر پیکر پاک این شهید گمنام وارد شهرستان نهاوند می‌شود و مراسم وداع با شهید نیز همان شب با حضور قشرهای مختلف مردم شهیدپرور نهاوند و روستاهای حومه پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد شهرک شهید حیدری برگزار می‌شود.

کریمی در پایان افزود: مراسم اصلی تشییع پیکر مطهر شهید گمنام روز یک‌شنبه هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از ساعت 10 صبح با انجام مراسم رسمی از مقابل مسجد شهید حیدری (جوانان) به سمت میدان مرکزی نهاوند شروع می‌شود محل تجمع مردم نهاوند در میدان جدید و مرکزی نهاوند خواهد بود و اقامه نماز بر پیکر شهید نیز در این مکان انجام می‌شود.

 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
تصاویر مرتبط
فرمانده سپاه نهاوند خبر داد
مرتبط

استاندار مازندران استاندار برتر در طرح سپاس ایثارگران شناخته شد

مراسم ویژه ۱۳ شهید مدافع حرم مازندران برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه:
نام شهدا برای همیشه در حافظه ملت ایران ثبت شده است

شهید آبادهای ایران را بشناسیم

تشییع 3 شهید گمنام در شهرهای اراک و نراق

نظر شما