در حال بارگذاری ...
 • مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین خبرداد:

  هزار دیدار با خانواده های شهدا در قالب طرح سپاس طی روزهای 22 بهمن تا 22اسفند


  مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قزوین گفت: یک هزار دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا در قالب طرح سپاس، در این استان طی روزهای 22 بهمن تا 22 اسفند انجام می شود.

   غلامرضا حقایق پور روز سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگارخبرگزاری حیات، اظهار داشت: استان قزوین، برنامه های متعددی به مناسبت روزشهید و سالروز تأسیس بنیاد شهید وامور ایثارگران دارد. 

  افتتاح کتابخانه های ایثار و شهادت به مناسبت روز شهید در استان 
  وی افتتاح کتابخانه های ایثار و شهادت درحسینیه های شهدای استان و برگزاری همایش فرهنگ ایثار و شهادت وتکریم ارباب رجوع با حضور کارشناسان مربوطه را ازدیگر فعالیت های استان، به مناسبت روز شهید عنوان کرد 

  حقایق پور گفت: به مناسبت روز شهید، جمعی ازخانواده های شهدا وایثارگران با استاندار وامام جمعه قزوین دیدار و گفت وگو خواهند داشت. 

  مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قزوین، دیدار کارکنان ومدیران بنیاد شهید استان با استاندار و امام جمعه قزوین، برگزاری مراسم 52 شهید گمنام مدفون در استان قزوین در دانشگاه آزاد اسلامی را از دیگر فعالیت های روز شهید ذکر کرد. 

  نشست با پیام آوران ایثار در استان قزوین به مناسبت 22 اسفند 
  وی یادآور شد: نشست با پیام آوران ایثار در راستای فعالیت مضاعف آنان درعرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله برنامه های استان قزوین به مناسبت 22 اسفنداست. 

  وی برگزاری نمایشگاه کارآفرینان برتر شاهد وایثارگر و انتشار و رونمایی از جلد سوم کتاب فار –مجموعه وصایای شهدای استان قزوین و همچنین تجلیل ازاصحاب رسانه های فعال در اطلاع رسانی رویدادهای بنیاد و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت را از جمله برنامه های دیگر استان عنوان کرد. 

  حقایق پور گفت: مسابقه دوچرخه سواری همگانی بویژه جامعه هدف به مناسبت سالروز شهید، در استان برگزار می شود . ضمن اینکه تجدید بیعت با شهدا در گلزار شهدای قزوین از دیگر برنامه های روز 22 اسفنداست. 

  مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قزوین تشکیل اکیپ، و دیدار از خانواده های شهدا توسط هیأت مذهبی وائمه جماعات مساجد استان و طراحی و نصب المان جانبازن شهید در میدان جانبازان قزوین را نیز از دیگر اقدامات روز شهید عنوان کرد. 

  برگزاری مسابقه رالی به مناسبت روز شهید 
  وی گفت: در تلاش هستیم مسابقه رالی ( اتومبیلرانی) را به مناسبت روز شهید با حضور خانواده های معظم شاهد وایثارگر استان برگزار کنیم . 

  حقایق پور، سخنرانی مدیرکل و روسای بنیاد های شهید شهرستان های استان در نمازهای جمعه و تشریح عملکرد بنیاد قبل از خطبه های نماز جمعه را از برنامه های روز شهید( 22 اسفند) عنوان کرد. 

  به گفته مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قزوین، قرار است 1100 نهال با نام شهدا در یکی از بلوارهای قزوین کاشته شود که این کارعلاوه بر جلوگیری از تخریب محیط زیست وتوسعه فضای سبز، سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می شود. 

  کاشت درخت با نام شهدا در استان قزوین 
  وی، غرس درخت های ثمر دار با فراخوان و توسط عموم مردم در منازل و به نام و یاد شهدای استان را از دیگر برنامه ها ذکر کرد. 

  وی خاطرنشان کرد: به مناسبت روز شهید( 22اسفند) از ورزشکاران برتر حوزه ایثار و شهادت تجلیل و قدردانی به عمل می آید. 

  حقایق پور گفت:همایش هم اندیشی نخبگان و صاحب نظران ایثارگر با استاندار قزوین و تبادل نظر دراموراجرایی استان، برگزار می شود. 

  مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قزوین یادآور شد: مراسم صبحگاه شاهدان در مدارس استان با حضور خانواده های شاهد وایثارگر برگزار می شود که طی آن خانواده های ایثارگر به بیان خاطرات مرتبط با شهدا می پردازند. 

  تجلیل از مدیران فعال بنیاد شهید استان قزوین 
  حقایق پور تجلیل از مدیران فعال در تحقق برنامه های بنیاد شهید و همکاری با جامعه هدف بویژه مدیران فعال در بخش آموزش و برگزاری شب های قرآنی به مدت 10 شب در 10 حسینیه شهید در سطح استان را از دیگر برنامه ها عنوان کرد. 

  وی بر لزوم معرفی بیش ازپیش روز شهید به مردم تأکید کردوگفت: باید با برگزاری برنامه های متنوع با محوریت ایثار وشهادت ، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم. 

  مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین، تصریح کرد: یکی از مهم ترین نتایج ترویج فرهنگ ایثار تقویت اقتدار و امنیت کشور است. 

  حقایق پور، یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت از نیازهای ضروری جامعه است و با تحقق آن می‌توان بیشتر مشکلات را برطرف کرد. 

  وی ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت را از رسالت‌های اصلی بنیاد برشمرد و گفت: تحقق این هدف باید در دستور کار کارکنان باشد.
   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران