در حال بارگذاری ...
 • دبیر کمیسیون پزشکی بنیاد: کمیسیون پزشکی تکریم ایثارگران را در دستور کار قرار داده است


  دبیر کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: کمیسیون پزشکی تکریم ایثارگران را در دستور کار قرار داده است.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری حیات از مشهد، دکتر سید نورالدین علم‌بلادی در حاشیه چهارمین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی جانبازان خراسان رضوی تصریح کرد: در این کمیسیون 180 نفر پذیرش شده‌اند که به تفکیک در حوزه‌های مختلف پرونده‌های آنان بررسی می‌شود. 

  علم‌بلادی عنوان کرد: این کمیسیون آسیب‌های عمومی ناشی از ترکش و موج انفجار و شیمیایی جانبازان را مورد بررسی قرار می‌دهد و نتیجه آن در آینده نیز مشخص می‌شود. 

  وی افزود: در این کمیسیون در راستای تکریم ایثارگران تلاش شده است تا زمان بیشتری برای ویزیت جانبازان در نظر گرفته شود تا از این طریق ضمن تکریم آنان به مسائل و درخواست‌های آنان رسیدگی شود. 

  علم‌بلادی خاطرنشان کردک رضایت جانبازان از این کمیسیون در دو حوزه نحوه برگزاری و رضایت از نتیجه است که در دو حوزه بنیاد در تلاش است تا رضایت این جانبازان را تا حد امکان فراهم آورد. 

  دبیر کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: کار در این کمیسیون کاملاً تخصصی است و بر اساس آیین‌نامه‌ها و ابلاغیه‌های دولت انجام می‌شود. 

  در ادامه محمدجواد غلامپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز ادامه داد: در تلاش هستیم تا با بهبود در روند برگزاری و بالا بردن سطح کیفیت کمیسیون‌های پزشکی در افزایش سطح رضایتمندی جانبازان عزیز استان و احقاق حقوق آنان گام‌های موثرتری برداشته و انجام وظبفه کنیم. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران