در حال بارگذاری ...
 • فرزند آزاده و جانباز، قهرمان مسابقات جایزه بزرگ آسیا شد


  سجاد هاشمی آهنگری فرزند آزاده و جانباز از آذربایجان شرقی در مسابقات جایزه بزرگ آسیا خوش درخشید و توانست از عنوان قهرمانی خود در این رقابت‌ها دفاع کند.

  به گزارش خبرگزاری حیات، سجاد هاشمی آهنگری فرزند محمد تقی هاشمی آزاده و جانباز 8سال دفاع مقدس، دونده المپیکی کشورمان در مسابقات جایزه بزرگ آسیا بار دیگر برای میهن عزیزمان افتخارآفرینی کرده و با ایستادن در رده نخست، مدال طلا را برگردن آویخت. 

  بر اساس این گزارش، مرحله نخست رقابت‌های دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا که در اول تیر 1394 در ماده 400 متر که با حضور 8 دونده برتر آسیا در تایلند برگزار شد در پایان این رقابت سخت و نفس‌گیر، سجاد هاشمی موفق شد با زمان 46 ثانیه و 60 صدم ثانیه زودتر از سایر دوندگان مسیر مسابقه را پیموده و به عنوان قهرمانی برسد. 

  هاشمی که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده بود با این قهرمانی ضمن دفاع از عنوان قهرمانی خود، توانست ناکامی‌اش را در مسابقات قهرمانی آسیا که چندی پیش برگزار شده بود نیز جبران کند. 

  این درحالی بود که تمامی دوندگان برتر آسیا از جمله دوندگان آمریکایی، قطر و عربستان که با تابعیت این کشورها در مسابقات آسیایی حضور پیدا می‌کنند، در این مسابقات پشت سر هاشمی قرار گرفتند. 

  گفتنی است این دوندگان آمریکایی الاصل در مسابقات قهرمانی آسیا بالاتر از هاشمی قرار گرفته و عناوین برتر را از آنِ خود کرده بودند.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران