فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
شماره 290 هفته‌نامه «حیات …
شماره 289 نشریه حیات طیبه …
شماره 288 نشریه حیات طیبه …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه استان ها شنبه 19 اردیبهشت 1394 ساعت 13:56 شماره: 120120
  نسخه چاپی RSS
فعالیت‌های معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در سال 1393

فعالیت‌های معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در سال 1393

معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی : اولویت معاونت تعاون در حوزه اشتغال سوق دادن فعالیت‌ها و خدمات در حوزه جذب نیرو در بخش خصوصی بوده و با توجه به شرایط فعلی ، خوب است فعالیت‌ها خود را در راستای اشتغال جامعه ایثارگری در بخش‌های خصوصی فعال کنیم و این برنامه در قالب طرح تکاک در حال اجرایی شدن است .

 به گزارش خبرنگار حیات از شرق کشور ؛ معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در ارتباط با فعالیت‌هاا این معاونت در سال 1393 در گفتگویی اختصاصی تصریح کرد : در اداره مشاوره و مددکاری بنیاد این استان سال گذشته با کمک همکاران در سطح شهرستان‌ها 600 ساعت آموزش همکاران را داشتیم و نزدیک به 18 هزار ساعت آموزش خانواده برای جامعه ایثارگری برگزار شده است .
صدیقه خدیوی عنوان کرد : در مرکز مشاوره ؛ در حوزه‌های خانواده ، بالینی ، ازدواج ، اختلالات یادگیری و مشاوره شغلی و گروهی خدمات مورد نظر ارائه میگردد و در سال گذشته بیش از 4 هزار نفر در مرکز مذکور از خدمات مشاوره‌ای استفاده کرده‌اند .
وی افزود : در اداره اشتغال و کارآفرینی نیز 6400 نفر ثبت‌نام شده جویای کار در بانک‌های اطلاعاتی وجود دارد که از این تعداد 4300 نفر از متقاضیان دیپلم و زیر دیپلم هستند .
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان کرد : سال گذشته حدود 700 نفر از مشاوره شغلی و راهنمایی‌های آن استفاده کردند و پیگیری مجوزهای استخدامی مروبط به سال گذشته در استان از طریق استانداری قریب به 700 نفر بوده است .
خدیوی با بیان این که امسال اولویت‌ها در معاونت تعاون در حوزه اشتغال سوق دادن فعالیت‌ها و خدمات در حوزه جذب نیرو در بخش‌های خصوصی است گفت : با توجه به امکانات و ظرفیت‌های جامعه ایثارگری در بخش خصوصی تلاش داریم امسال با ارائه مشاوره‌های شغلی دقیق‌تر جامعه ایثارگری را به سمت بخش خصوصی و اشتغال پایدار در این بخش متمایل کنیم .
وی با تأکید بر این که اشتغال جامعه ایثارگری از موارد مهم و اولویت‌های اصلی این معاونت است عنوان کرد : با توجه به شرایط فعلی ، خوب است فعالیت‌ها خود را در راستای اشتغال جامعه ایثارگری در بخش‌های خصوصی فعال کنیم و این برنامه در قالب طرح تکاک در حال اجرایی شدن است .
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

پنج‌شنبه 10 فروردین 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

تمامی گلزار های شهدای خراسان رضوی در هفته دفاع مقدس گلباران می شود

ضرورت تغییر روابط عمومی های سنتی به روابط عمومی های دیجیتال

اسامی منتخبین شاهد و ایثارگر مردم خراسان رضوی در مجلس دهم اعلام شد

تمدید فراخوان طراحی کارت شناسایی ایثارگران تا پایان آبان ماه

شرط رضایت والدین در ساماندهی گلزار شهدا/شرایط احراز شهادت و جانبازی

نظر شما