در حال بارگذاری ...
 • فعالیت‌های معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در سال 1393


  معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی : اولویت معاونت تعاون در حوزه اشتغال سوق دادن فعالیت‌ها و خدمات در حوزه جذب نیرو در بخش خصوصی بوده و با توجه به شرایط فعلی ، خوب است فعالیت‌ها خود را در راستای اشتغال جامعه ایثارگری در بخش‌های خصوصی فعال کنیم و این برنامه در قالب طرح تکاک در حال اجرایی شدن است .

   به گزارش خبرنگار حیات از شرق کشور ؛ معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در ارتباط با فعالیت‌هاا این معاونت در سال 1393 در گفتگویی اختصاصی تصریح کرد : در اداره مشاوره و مددکاری بنیاد این استان سال گذشته با کمک همکاران در سطح شهرستان‌ها 600 ساعت آموزش همکاران را داشتیم و نزدیک به 18 هزار ساعت آموزش خانواده برای جامعه ایثارگری برگزار شده است .
  صدیقه خدیوی عنوان کرد : در مرکز مشاوره ؛ در حوزه‌های خانواده ، بالینی ، ازدواج ، اختلالات یادگیری و مشاوره شغلی و گروهی خدمات مورد نظر ارائه میگردد و در سال گذشته بیش از 4 هزار نفر در مرکز مذکور از خدمات مشاوره‌ای استفاده کرده‌اند .
  وی افزود : در اداره اشتغال و کارآفرینی نیز 6400 نفر ثبت‌نام شده جویای کار در بانک‌های اطلاعاتی وجود دارد که از این تعداد 4300 نفر از متقاضیان دیپلم و زیر دیپلم هستند .
  معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان کرد : سال گذشته حدود 700 نفر از مشاوره شغلی و راهنمایی‌های آن استفاده کردند و پیگیری مجوزهای استخدامی مروبط به سال گذشته در استان از طریق استانداری قریب به 700 نفر بوده است .
  خدیوی با بیان این که امسال اولویت‌ها در معاونت تعاون در حوزه اشتغال سوق دادن فعالیت‌ها و خدمات در حوزه جذب نیرو در بخش‌های خصوصی است گفت : با توجه به امکانات و ظرفیت‌های جامعه ایثارگری در بخش خصوصی تلاش داریم امسال با ارائه مشاوره‌های شغلی دقیق‌تر جامعه ایثارگری را به سمت بخش خصوصی و اشتغال پایدار در این بخش متمایل کنیم .
  وی با تأکید بر این که اشتغال جامعه ایثارگری از موارد مهم و اولویت‌های اصلی این معاونت است عنوان کرد : با توجه به شرایط فعلی ، خوب است فعالیت‌ها خود را در راستای اشتغال جامعه ایثارگری در بخش‌های خصوصی فعال کنیم و این برنامه در قالب طرح تکاک در حال اجرایی شدن است .

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  نظرات کاربران