در حال بارگذاری ...
 • برگزاری گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس


  جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: حادثه طبس واقعه بزرگی بود که دستاورد عظیمی را نصیب جمهوری اسلامی کرد.

  به گزارش خبرگزاری حیات از مشهد، جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی در نشست خبری تشریح برنامه های سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس، پنجم اردیبهشت را روز استکبار ستیزی عنوان کرد و گفت: حادثه طبس واقعه بزرگی بود که دستاورد عظیمی نصیب جمهوری اسلامی کرد.

  سرهنگ رضا برازنده مقدم با بیان اینکه در این روز بزرگ، همانند سال های گذشته مراسم بزرگداشت را در صحرای طبس پیش بینی کرده ایم، بیان داشت: مراسم دعای کمیل و دعای ندبه با حضور مردم و مداحان کشوری در امامزاده موسی الکاظم (ع) طبس برگزار و از شبکه های صدا و سیما پخش خواهدشد و امید است با حضور چشمگیر مردم و مسئولین برگزار شود.

  جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از حضور 20 هزار نفره مردم در سال گذشته در این مراسم خبر داد و گفت: بعد از الحاق طبس به خراسان جنوبی، تکمیل موزه استکبار ستیزی و مسجد شکر به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خراسان جنوبی واگذار شده است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: واقعه شکست آمریکا به کمک امدادهای غیبی اتفاق افتاد.

  گفتنی است: مراسم گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس با حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان، فرماندهان و مسئولین لشگری و کشوری و اقشار مختلف مردم و پوشش خبری خبرنگاران صدا و سیما، خبرگزاری ها و نشریات مختلف برگزار می شود. 

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  196

  196

  هفته نامه حیات طیبه شماره 196 منتشر شد.

  |

  نظرات کاربران