فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
دویست و نود و چهارمین …
دویست و نود و سومین شماره …
شماره 292 هفته‌نامه حیات …
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه تشکلهای ایثارگری سه‌شنبه 1 اردیبهشت 1394 ساعت 14:44 شماره: 119959
  نسخه چاپی RSS
دیدار با پدران آسمانی در خراسان رضوی

دیدار با پدران آسمانی در خراسان رضوی

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: پدران آسمانی مانند چتری از خیر و برکت، ضامن نعمات و توجه الهی برای فرزندانشان هستند.

به گزارش خبرگزاری حیات، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در جلسه ستاد دیدار با پدران آسمانی که به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و با حضور نمایندگان فرزندان معظم شاهد در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار شد، بیان داشت: مراسم این روز فرخنده برای جامعه هدف در بنیاد شهید باید با مضامینی معنوی، مفرح و در عین حال شاد و پر شعف باشد تا آنچه از دیدار با پدران آسمانی به دست می‌آید در خور این روز فرخنده باشد.

قاسم ملک‌دار با اشاره به اینکه حضور پدران آسمانی هرگز حضوری مادی نیست، بیان داشت: برای نهمین سال متوالی و به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امیر مومنان علی (ع) و روز پدر، مراسم دیدار با پدران آسمانی توسط فرزندان شهدا در تمامی گلزارهای شهدا استان برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری مراسم عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا توسط فرزندان آنان از الزامات این برنامه محتوایی است که در آن فرزندان ضمن تجلیل از پدران آسمانی این ایام فرخنده را تبریک می گویند.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطر نشان کرد: روز پدر مجالی است تا فرزندان، پدران آسمانی خود را مخاطب مهر و محبت قرار دهند، آن هم پدری که حضور و توجهش از جنسی ناشناخته است.

ملک‌دار عنوان کرد: پدران آسمانی مانند چتری از خیر و برکت، ضامن نعمات و توجه الهی برای فرزندانشان هستند.

ملک‌دار با تأکید بر اینکه برنامه‌های این روز باید به طور خودجوش توسط آحاد مردم صورت گیرد، گفت: لازم است ستاد پدران آسمانی در جمع فرزندان شهدا شکل گیرد و به عنوان یک تشکیلات مستقل فعالیت کند، اضافه بر این تمامی مراحل برنامه‌ریزی، سازماندهی، پشتیبانی و اجرا نیز توسط خود فرزندان شهدا عملیاتی شود.

لازم به ذکر است برگزاری مراسم دیدار با پدران آسمانی با محوریت فرزندان معظم شاهد و تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در دستگاه های اجرایی با حضور مدیران کل ادارات، عطر افشانی و غباروبی مزار مطهر شهدا در تمام گلزارهای استان، دیدار خانواده شاهد با حضور مسئولین از جمله برنامه های این مراسم می باشد.
 
+ 0 -  


 
اوقات شرعی

سه‌شنبه 5 اردیبهشت 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
تصاویر مرتبط
دیدار با پدران آسمانی دیدار با پدران آسمانی
مرتبط

فرزندان شهدا سکاندار علم و اقتدار ایران عزیز هستند

شهدا به بالاترین مرتبه هستی دست یافتند

سربلندی کشور با پاسداری از خون شهدا میسر می‌شود

جانفشانی و ایثارگری شهدا هیچگاه فراموش نمی شود

خانواده های شهدا نگین درخشان جامعه ما هستند

نظر شما